Захід нам допоможе: Франція надасть Львову гроші на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища

Новина - Події - Захід нам допоможе: Франція надасть Львову гроші на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища

Новина - Події - Захід нам допоможе: Франція надасть Львову гроші на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища

Події
03 березня 2017 14:27

Французький уряд ухвалив рішення надати грант у розмірі 650 тисяч євро на повний пакет проектної документації щодо закриття та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Про це 3 березня повідомив у своєму відеозверненні міський голова Львова Андрій Садовий.

Всі роботи, за умовами гранту, виконає французька компанія "Еджіс", яка має досвід розробки проекту рекультивації та нагляду за роботами на одному з найбільших в Європі сміттєвих полігонів у Марселі.

"Наприкінці січня, в момент найжорсткішого блокування вивезення сміття зі Львова, я звернувся до міжнародних організацій та урядів іноземних країн з прохання про допомогу. Багато в чому саме завдяки міжнародному резонансу нам вдалось частково зняти блокаду та очистити місто", – пояснив Садовий.

Міський голова Львова констатував, що з боку української влади натомість зовсім немає підтримки. За словами мера, досі немає фінального погодження з боку Мінрегіонбуду щодо затвердження угоди з Європейським інвестиційним банком. Окрім того, 18 машин, які везли ТПВ зі Львова на інші полігони, були затримані та заарештовані.

"Ми і досі не маємо фінального погодження з боку Мінрегіонбуду щодо затвердження угоди з Європейським інвестиційним банком. Ця угода дозволила б нам негайно почати роботи з будівництва нового комплексу. Жодних інших причин для такого саботажу, як свідоме перешкоджання реалізації проекту, я на сьогодні не бачу", – наголосив Андрій Садовий.

Дивись ще: 

Дізнайся: які дороги лататимуть у Львові цьогоріч

День жалоби: львів’ян просять утриматися від розваг

Вибух в шахті на Львівщині: щонайменше вісім загиблих (хроніка подій)

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах