Міське управління екології нагадує: у місті триває збір відпрацьованих люмінесцентних ламп та батарейок на базі пересувних еко-бусів та контейнерів для елементів живлення, повідомили у прес-службі Львівської міськради.
Як зазначають в управлінні, станом на сьогодні упродовж 2016-2017 року від мешканців міста прийняли 11 358 люмінесцентних ламп, що містять ртуть. Міська лінія з переробки ламп приймає їх і від юридичних осіб, тож з грудня 2016 року прийняли 30 587 таких ламп. За останні півтора року від мешканців прийняли 6,5 тонн відпрацьованих елементів живлення (батарейок). Також отримали від львів’ян 72 ртутні термометри.
Нагадаємо, ще в жовтні 2015 року у Львові на базі міської ТЕЦ-2 (вул. Пластова, 125) запустили лінію з переробки ртутних енергоощадних ламп. Установка – унікальна, і є єдиною такою на території України, відтак – готова приймати лампи не лише зі Львова та області, а й з усього західного регіону. За годину вона переробляє 200 кг відпрацьованих електронних відходів. 2016 року в жовтні міністерство екології та природних ресурсів України видало ДП "Боднарівка" ЛКП "Зелений Львів" ліцензію на право здійснення господарської діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами. Закупили лінію за грантові кошти ЄС у шведської компанії "МRT".
Розклад зупинок еко-бусів на березень-квітень можна переглянути тут.
Управління екології наголошує – графік безкоштовного курсування Еко-бусу діє тільки для мешканців Львова. Для співпраці з юридичними особами потрібно укладати угоду.
Дивись ще:
Дізнайся: на яких львівських вулицях вимикатимуть світло в кінці березня
Болюча проблема: Львів продовжує перетворюватись на суцільний смітник
Одягайся тепліше: якою буде погода у Львові найближчими днями