"Я за 3200 грн не працюватиму": мер містечка на Львівщині звільнився, бо йому не дали премію

Новина - Події - "Я за 3200 грн не працюватиму": мер містечка на Львівщині звільнився, бо йому не дали премію

Новина - Події - "Я за 3200 грн не працюватиму": мер містечка на Львівщині звільнився, бо йому не дали премію

Події
12 березня 2017 10:58

Міський голова Глинян Золочівського району на Львівщині Ігор Шульга написав заяву на звільнення, бо депутати міськради відмовились проголосувати за надання йому премії. Про це повідомив виконавчий директор Львівського відділення Асоціації міст України Василя Абаїмова.

"Під час сесії Глинянської міської ради виникла колізія: міська рада в особі депутатського корпусу не підтримала жодного відсотка до премії міському голові. Він написав заяву. Тепер чекає, коли буде наступна сесія. Якщо депутати знову не проголосують, ми можемо втратити дуже фахового міського голову. Він мені сказав: "Василю Петровичу, я за 3200 грн не працюватиму і не буду нести таку високу відповідальність"", – розповів Василь Абаїмов під час круглого столу за участі представників місцевого самоврядування у п’ятницю, 10 березня, пише Leopolis.

Також учасники круглого столу зазначили, що у місцевих бюджетах справді бракує коштів на премії, а кваліфіковані працівники часто не хочуть працювати за мінімальну зарплатню.

Нагадаємо, Ігор Шульга – міський голова Глинян з 2010 року. У 2015 році його переобрали на цю посаду від партії УКРОП. Загальна кількість мешканців Глинян становить трохи більше 3 тис. осіб.

Як повідомляв ZAXID.NET, у травні минулого року Золочівський районний суд оштрафував Ігоря Шульгу на 1700 грн за те, що він не повідомив про конфлікт інтересів під час виділення земельних ділянок. І це – не вперше. У жовтні 2011 року, за інформацією антикорупційного видання "Наші гроші", він був оштрафуваний на 2000 грн за сумісництво посади мера та керівника приватної фірми ТОВ "МЕТА".

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах