Хто вони: львівський мер поміняв заступників

фото з сайту ЛьвівNEWS

фото з сайту ЛьвівNEWS

Події
06 квiтня 2017 15:59

Сьогодні під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради затвердили кілька кадрових рішень. Зокрема, Геннадія Васьківа призначено заступником міського голови з фінансово-економічних питань, інформує прес-служба ЛМР.

 


Геннадій Васьків - заступник міського голови з фінансово-економічних питань


Хто вони: львівський мер поміняв заступників фото

Геннадій Васьків закінчив Тернопільську Академію народного господарства, де студіював спершу економічне підприємництво, далі міжнародну економіку, а відтак здобув магістерський ступінь з банківської справи. Працював заступником директора з комерційної діяльності ТзОВ "Сокме" та комерційним директором ТзОВ "Дунапак Україна". З 2014 року обіймає посаду виконавчого директора ТзОВ "Дунапак Таврія" та ТзОВ "Дунапак Україна". Колеги та бізнес-партнери відгукуються про Геннадія Васьківа як про фахового керівника та цілеспрямовану людину.

"Бізнес завжди змагається за кадри, тому що "кадри вирішують все". На жаль, державні установи часто не можуть дозволити собі такого змагання. Але, окрім матеріальних стимулів, є ще життєва позиція. Сьогодні міській раді вдалося залучити топ-менеджера високого рівня, з досвідом роботи у великій міжнародній компанії. Думаю він принесе із собою не лише свіже бачення розвитку економіки міста, але і новий стандарт роботи", - зазначила Вікторія Довжик, голова бюджетної комісії Львівської міської ради.

"З паном Геннадієм ми перетинались у період, коли він працював у Ходорові. Відгуки про компанію, яку він очолював, були позитивні. Він, як керівник, дбав про створення нових робочих місць. Це важливо з точки зору зайнятості людей і для наповнення бюджету міста", - зазначив Василь Абаімов, виконавчий директор Львівського регіонального відділення Асоціації міст України.

"Ми насправді шкодуємо, що Геннадій іде працювати посадовцем. Адже ми втрачаємо справжнього друга і високого професіонала-колегу.

Насправді усі, хто працював з ним, знають його як цілеспрямованого, відданого своїй справі колегу. І, що не мало важливо, справедливого керівника, який є не тільки керівником, а й лідером, якого не просто поважають, а справді люблять.

А ще у нього є одна дуже важлива риса – віра у те, що він робить. Він часом ставить такі цілі, у втілення яких ніхто не вірить, але всі вони є досягнуті, бо Геннадій робить стільки для їх досягнення, що часом важко повірити", - зазначила Наталія Гнатюк, фінансовий директор ТОВ "Дунапак Україна" та ТОВ "Дунапак Таврія".  

Біографічна довідка

Васьків Геннадій Володимирович

Дата народження: 30 січня 1981 року

Сімейний стан: одружений, виховує доньку та сина

Освіта:

1998-2002 – Тернопільська Академія народного господарства, економічне підприємництво, бакалавр

2002-2003 – Тернопільська Академія народного господарства, міжнародна економіка, спеціаліст

2003-2004 – Тернопільська Академія народного господарства, банківська справа, магістр

Досвід роботи:

2004-2005 – ДП "Вангард Україна" ЗАТ Вангардспортсуер, менеджер ЗЕД

2005-2006 – ДП "Вангард Україна" ЗАТ Вангардспортсуер, керівник відділу ЗЕД

2006-2009 – ДП "Вангард Україна" ЗАТ Вангардспортсуер, заступник директора

2009-2010 – ТзОВ "Сокме", заступник директора з комерційної діяльності

2010-2014 – ТзОВ "Дунапак Україна", комерційний директор

2014- досі – ТзОВ "Дунапак Таврія" та ТзОВ "Дунапак Україна", виконавчий директор.

Знання мов: англійська, польська, російська.


Ростислав Дацків - заступник міського голови з містобудування


Хто вони: львівський мер поміняв заступників фото 1Також посада Ростислава Дацківа змінилась на заступника міського голови з містобудування.

Нагадаємо, з грудня 2015 року Ростислав Михайлович обіймає посаду заступника міського голови  з економічних питань та містобудування.

Біографічна довідка

Дацків Ростислав Михайлович

Народився 18 січня 1971 р. в м. Львові.

Освіта:

2003 - 2004 р. - Варшавський Університет – програма Фулбрайта (стажування),

тема дипломної роботи "Польський досвід економічних реформ і європейської інтеграції, як приклад для України"

1999 р. – кандидат економічних наук за спеціальністю "Світове господарство і міжнародні економічні відносини, тема кандидатської дисертації "Транскордонні економічні зв’язки Карпатського Єврорегіону та їх ефективність"

1993 – 1997 р. – аспірантура Української академії зовнішньої торгівлі (м. Київ)

1988 – 1993 р. – економічний факультет Львівського державного університету ім. Івана Франка, спеціальність: економічне та соціальне планування, кваліфікація – економіст

Досвід роботи:

грудень 2015 – призначений на посаду заступника міського голови з економічних питань та містобудування Львівської міської ради

липень 2007 - Фінансова компанія "ЕКО-ДІМ", директор

вересень 2004 – Корпорація будівельних підприємств "Галичартбуд", віце-президент з економічних питань

липень-серпень 2004 року – Апарат Верховної Ради України, штатний помічник-консультант народного депутата. Брав участь в розробці 15 законопроектів

вересень 2002 – липень 2004 – Аналітичний центр "Інститут Реформ" (м. Київ), заступник директора, керівник програми "Регуляторна реформа", головний редактор журналу "Економічний вісник", координатор проекту з експертизи законопроектів для Верховної Ради

липень 1993 – серпень 2002 - Львівська обласна державна адміністрація: Головне управління міжнародних зв’язків, начальник відділу торгово-економічної співпраці; Головне управління економіки, начальник відділу іноземних інвестицій та європейської інтеграції; Львівське обласне управління зовнішніх економічних зв’язків; заступник начальника управління; начальник відділу координації зовнішньоекономічної діяльності; начальник інформаційно-аналітичного відділу; головний інспектор; економіст.

Робота за сумісництвом:

жовтень 2011 - ПАТ "Холдингова компанія "ЕКО-ДІМ", заступник голови правління

2001-2002 – Львівська комерційна академія, старший викладач кафедри міжнародних економічних зв’язків

2001-2002 - Львівський інститут менеджменту, тренер-лектор

серпень 1992 – червень 1993 - СП "Галком Т.Е.",  економіст

серпень – вересень 1991 - Львівський медичний інститут, бухгалтер.

Автор книги "Економічна безпека держави в умовах глобальної конкуренції" (2006) та більше 35 публікацій на економічні теми.


Сергій Бабак - заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства


Хто вони: львівський мер поміняв заступників фото 2Сьогодні, 6 квітня, депутати Львівської міської ради затвердили призначення Сергія Бабака на посаду заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства. Досі Сергій Бабак очолював департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

З 2 листопада 2016 року Сергій Бабак очолив департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР. Серед великої кількості стратегічно важливих завдань для Львова, які вирішував очолюваний ним департамент, першочерговим завданням залишається комплексне вирішення ситуації поводження з твердими побутовими відходами. В цьому напрямку Сергій Бабак співпрацював та співпрацює з багатьма українськими і закордонними фахівцями, науковця.

Юрій Зима, доцент Національного лісотехнічного університету України, кандидат технічних наук, заступник керівника науково-експертної групи щодо визначення відповідності земельної ділянки колишнього гірничо-хімічного підприємства "Сірка" у Яворівському районі вимогам до облаштування полігону та будівництва об’єктів поводження з твердими побутовими відходами, позитивно сприймає призначення Сергія Бабака на посаду заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.

"За цей час, що ми разом співпрацювали, можу сказати, що це достатньо компетентна людина, освічена, кваліфікована. Він має хорошу освіту і має хорошу практику. Я позитивно ставлюся до цього чоловіка. Єдине, я б радив, щоб він, як заступник міського голови в частині комунального господарства, провів своєрідний організаційний аудит тих підрозділів, які будуть йому підпорядковані. Також він має максимум уваги приділити створенню спеціального управління муніципальними відходами Львова, де, що найменше, мало б бути три підрозділи", - розповів Юрій Зима.

Біографічна довідка

Сергій Богданович Бабак

Народився 7 січня 1963 року в м. Києві.

Освіта

Міжнаролдний інститут Менеджменту ( Магістр бізнес-адміністрування;

МВА, з правом займатися науковою т а викладацькою діяльністю, 2002 рік. (Україна-Швейцарія).

Київський політехнічний інститут (інженер-електрик,1992 рік).

Досвід роботи:

Директор Департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР (2016 -2017р.)  Директор ТОВ "ПромГазІнвест" (2008-2016 р).

Керівник Групи радників міністра житлово-комунального господарства та інфраструктури на громадських засадах  (2009 р).

Директор Департаменту житлово-комунального господарства та інфраструктури Львівської міської ради (2008 р).

Директор Департаменту економічної політики Львівської міської ради (2007 р).

Радник Львівського міського голови (2007 р).

Директор департаменту корпоративного управління Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України" (2006 р).

Начальник управління корпоративних прав Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України" (2005 р).

Начальник відділу корпоративного управління та цінних паперів акціонерної енергопостачальної компанії "Київенерго" (2000-2004 р).

Начальник зміни теплоелектроцентралі.

Начальник зміни електричного цеху (ТЕЦ).

Черговий електромонтер (1985 рік)

Додаткова інформація:

Спільно з експертами німецької фірми "MVV Consultans and Engineers" брав участь у розробленні проекту "Інституціональне дослідження Київенерго. Структура, власність і регулювання послуг з тепло- та електрозабезпечення у м. Києві", який здійснювався за дорученням Всесвітнього банку (Україна, м. Київ, 2002-2003 роки).

Пройшов стажування в Європейских представництвах фірм та підприємств: "Vostok Nafta", "Caterpillar", "Oracle", "P&G", "Cargill", "Caran d' Ache", "Covance" (Швейцарія, Женева, 2002 рік).

Пройшов навчання за спеціалізованою програмою "Корпоративний директор" (Міжнародний Інститут Бізнесу, м. Київ, 2004 р).

Пройшов спеціалізований тренінг за програмою "Прийняття управлінських рішень. Управлінський облік та бюджетування. Міжнародний досвід." (Великобританія, м+. Лондон, Consalting Company "KIMO", 2006 р).

Ознайомлений з досвідом фінської енергетичної компанії "Fortum Corporation" щодо концесії енергетичних підприємств країн Східної Європи (Польща, м. Вроцлав, 2007-2008 р).

Дивись ще:

Де саме: у Львові створять три нові паркінги 

Кримінальний талант: 14-річний підліток вдруге викрав автомобіль у Львові 

Воркшопи, танці, спорт та концерти: у Львові відбудеться фестиваль активного дозвілля Active Weekend Lviv: 

 

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах