У Львові закрили три кінотеатри: що буде на їх місці

фото з сайту Wikimapia

фото з сайту Wikimapia

Події
07 квiтня 2017 12:47

7 квітня, виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення "Про ліквідацію ДКП кінотеатру "Київ", ДКП кінотеатру ім. Б. Хмельницького, ДКП кінотеатру "Дзвін", повідомляє  Львівський портал.

За словами керівника управління культури Михайла Мороза, замість цих підприємств місто створить дві нові інституції.

"Фактично від 2006 року ці комунальні кінотеатри не функціонують, а з різних причин процедура ліквідації не могла бути проведеною швидше. Ми ці три підприємства деформуємо у дві юридичні особи: комунальне підприємство – агенцію, що буде координувати культурно-мистецькі події та установу "Інститут стратегії культури", який би займався питаннями освіти в галузі культури,  культурної дипломатії та співпрацею із міжнародними фондами", – повідомив він.

Щодо приміщень колишніх кінотеатрів, то доля двох уже вирішена, а ще один – наразі під питанням.

"Щодо приміщень, то рішення вже прийняті. У приміщенні кінотеатру "Київ" фактично проведено приватизацію, щодо приміщення кінотеатру ім. Хмельницького, то наприкінці минулого року є прийняте рішення про проведення там інвестиційного конкурсу і створення Музею театру та кіно. Щодо кінотеатру "Дзвін, то там є касаційна скарга у Вищому суді. Ми в процесі ліквідації приймемо ті чи інші рекомендації до Львівської міської ради. Ми проаналізуємо технічний стан, чи це буде цікаво для інвесторів, чи для міста. Теоретично можливо, що на базі цього приміщення дві нові культурні інституції будуть мати офіс",- пояснив він

Дивись ще:

Що це таке: у Львові збираються впроваджувати "Єдиний студентський квиток" 

За бюджетний кошт: Львів дотуватиме приватні садки та школи 

На колесах: де у Львові з'являться нові станції велопрокату 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах