До уваги водіїв: у пункті пропуску “Ягодин“ введуть роздільний потік машин

Новина - Події - До уваги водіїв: у пункті пропуску “Ягодин“ введуть роздільний потік машин

Новина - Події - До уваги водіїв: у пункті пропуску “Ягодин“ введуть роздільний потік машин

Події
19 квiтня 2017 11:25

Пункт пропуску “Ягодин“ – наступний після пунктів “Краківець” та “Рава-Руська”, де впроваджується експеримент із розділення потоку автотранспорту. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

Прогнозуючи можливе збільшення кількості автотранспорту у пунктах пропуску через кордон у весняно-літній період, Державна прикордонна служба України вживає заходи, аби мінімізувати черги.

Наразі на кордоні з ЄС функціонує 18 міжнародних пунктів пропуску для автомобільного сполучення, більшість з яких на кордоні з Польщею та Угорщиною. В той же час кількість осіб і транспортних засобів суттєво перевищує проектні спроможності пунктів пропуску. Найбільше навантаження відмічається на польській ділянці, де щороку кількість автомобілів зростає на 400-700 тисяч, здебільшого легкових. Так, у 2013 році ця кількість становила 6 мільйонів автівок, а у 2016 році вже 12,3 мільйона. Водночас зі змінами правил Шенгенського кодексу віднині усі особи, що в’їжджають до країн Шенгену або виїжджають з них, піддаються ретельній перевірці.

Тому, за ініціативою Держприкордонслужби запроваджено експеримент з розмежування смуг руху транспорту перед пунктами пропуску “Рава-Руська“ та “Краківець“. Він передбачає відокремлення напрямків для транспортних засобів української та іноземної реєстрації, які прямують з України. В найближчий час експеримент також розпочнеться і  перед пунктом  пропуску  “Ягодин“.

Дивись ще: 

Отримай відповідь: коли до Львова повернеться весна

Є вакансії: львівський Парк культури шукає нових працівників

Будь в курсі: де у Львові сьогодні немає світла та коли включать

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах