Пожаліли: львівський суд звільнив чоловіка, що відбив своїй дружині нирку

Новина - Події - Пожаліли: львівський суд звільнив чоловіка, що відбив своїй дружині нирку

Новина - Події - Пожаліли: львівський суд звільнив чоловіка, що відбив своїй дружині нирку

Події
28 квiтня 2017 16:36

У Червонограді суд звільнив від відбування покарання чоловіка, що відбив своїй дружині нирку і довів її до реанімації. Про це йдеться в оприлюдненому 19 квітня 2017 року вироку суду.

Так, обвинувачений 02.01.2017 року о 12.00 год., перебуваючи у приміщенні власної квартири, яка розташована по вул. Паркова, 8а/42 в м. Червонограді Львівської області, будучи у стані алкогольного спяніння, на грунті особистих неприязних відносин, які раптово виникли між ним та його дуружиною, наніс один удар їй удар в обличчя,  від чого жінка впала на підлогу, після чого одразу наніс один удар ногою в поперекову ділянки тулуба.

"Внаслідок чого заподіяв жінці  тілесні ушкодження у вигляді забою м’яких тканин обличчя, що відносяться     до легких     тілесних ушкоджень, струсу головного мозку, що відноситься до легкого тілесного ушкодження з короткочасним розладом здоров’я та тупої травми правої нирки, що проявилось розривом капсули патологічного утвору правої нирки та паренхіми (III ст.), параренальною гематомою та призвело до хірургічного видалення травмованого органу (правобічна радикальна нефректомія), що відноситься до тяжкого тілесного ушкодження небезпечного для життя в момент заподіяння, що спричинило втрату органу", – йдеться у вироку суду.

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений вину визнав та у вчиненому щиро розкаявся.

"Суду пояснив, що 01.01.2017 року вранці вийшов в місто та зайшов в магазин. З раніше незнайомим мужчиною він випив пляшку горілки і по пляшці пива, і разом з ним зайшли до нього в квартиру. Зайшовши в квартиру він побачив, що його співмешканка сиділа в кімнаті з його кумом  і розпивали спиртні напої. Він сказав своєму товаришу і куму, щоб ті покинули квартиру, і ті вийшли. Після чого він вдарив потерпілу в лице від чого вона впала, та коли вона лежала наніс один удар ногою в область нирки. Остання піднялася, та вийшла з квартири, після того він ліг спати. На наступний день почав шукати потерпілу, і бабця потерпілої сказала, що остання лежить в реанімації. Зазначив, що потерпілій надав матеріальну допомогу", – йдеться у документі.

Дружина обвинуваченого в судовому засіданні суду пояснила, що все було так як він пояснив, останній надавав їй кошти на лікування і продовжує далі надавати. Зазначила, що обвинуваченого вона пробачила і вони продовжують співмешкати.

Такми чином суд виришив:

"Визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 121 КК України, та призначити покарання у виді 5 років позбавлення волі. У відповідності до ст. 75 КК України Хом`юка ОСОБА_2 звільнити від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо він на протязі 2 років 6 місяців іспитового строку не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього, відповідно до ст. 76 КК України, наступні обовязки:

– не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації;

– повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання;

-періодично зявлятися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації".

Джерело: Львівський портал.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах