В режимі онлайн: на сайті "Львівводоканалу" можна дізнатись про аварійні ситуації на водогонах

фото: прес-центр ЛМР

фото: прес-центр ЛМР

Події
05 травня 2017 09:31

Як інформують у ЛМКП "Львівводоканал", на офіційній веб-сторінці підприємства щоденно, в режимі реального часу, оновлюється інформація про аварії на водогонах, які є причиною для припинення водопостачання споживачам, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

З жовтня 2014 року на сайті підприємства функціонує інтерактивна карта аварійних ситуацій, на якій висвітлюється інформація про аварії на водогонах, закупорювання каналізаційних мереж, стан благоустрою після виконання аварійно-відновлювальних робіт. На головній сторінці сайту розміщена біжуча стрічка з повідомленнями про адреси, де припинено подачу води, орієнтовний термін виконання робіт та причину припинення водопостачання.

"Звертаємо увагу споживачів на те, що припинення водопостачання може трапитися не з вини Водоканалу. Інколи мешканці самостійно перекривають воду у підвалі для проведення ремонту і нікого про це не повідомляють. Саме тому на біжучій стрічці сайту та у диспетчерській службі підприємства інформують лише про аварії, які трапилися на вуличних та магістральних водопровідних мережах" – зазначила Уляна Горбата, керівник відділу зв’язків з громадськістю ЛМКП "Львівводоканал".

Диспетчерська служба ЛМКП "Львівводоканал" цілодобово надає інформацію про аварійні ситуації за телефонами: 15-51 або 276-20-50.

Водночас у ЛМКП "Львівводоканал" наголошують, що аварійні витоки води та закупорювання каналізації усередині будинку ліквідовуються силами житлово-експлуатаційної організації, у якої на балансі перебувають будинкові мережі.

Дивись ще:

Фотофакт: люди перекрили трасу Львів-Луцьк через сморід

День міста: що буде цікавого в Парку культури

Який маршрут: Львовом курсуватимуть 5 нових автобусів "Електрон"

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах