"Тебе шукає робота": у Львові відбудеться Ярмарок кар’єри

фото з сайту Львов - В городе

фото з сайту Львов - В городе

Події
12 травня 2017 11:16

Львівський обласний центр зайнятості разом з  НУ "Львівська політехніка" та за сприяння Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради організовують масовий захід "Тебе шукає робота!" (28 Ярмарок кар’єри)

Захід відбудеться 16 травня 2017 року у центральній частині м. Львова (проспект Свободи). Початок – об 11.00.Відвідувачі матимуть можливість віч-на-віч поспілкуватися з представниками майже 90 фірм і компаній, які задекларували понад 3 тисячі актуальних і перспективних вакансій для фахівців оборонної промисловості, енергетики, ІТ-сфери, галузі торгівлі, обслуговування, машинобудівної індустрії. Роботу пропонуватимуть як гуманітаріям (економістам, менеджерам, маркетологам, адміністраторам), так і спеціалістам технічного профілю (інженерам, програмістам, механікам,а також спеціалістом швейної промисловості, де середня заробітна плата стартує від 5 тис. грн. Як роботу, так і соціальні послуги надаватиме на цьогорічному заході  Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій.

До уваги відвідувачів – тестування щодо схильності до виконання тієї чи іншої роботи, допомога у написанні резюме та техніки ведення співбесіди з працедавцем, консультації з питань надання соціальних послуг клієнтам служби зайнятості, можливості організації власної справи.

У рамках заходу буде проводитися профорієнтаційна вікторина, а також майстер-класи з оформлення кондитерських виробів, карвінгу з овочів, плетіння косичок, манікюру, створення композицій з живих чи штучних квітів та інших компонентів, декоративного оздоблення елементів виробів та їхнйого пакування, монтажу санітарно-технічних систем. Окрім того, учасники заходу матимуть можливість окремо отримати консультації щодо: – участі у пілотному проекті із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб" (постанова КМУ від 02.12.2015 №1154.); – застосування норм трудового, пенсійного, податкового законодавства,  та аспектів соціального захисту осіб з інвалідністю.

Посадовці, що займаються добором персоналу, зможуть відвідати майстер-клас "Рекрутинг: сучасні тенденції", інформує відділ інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості.

Дивись ще:

Фотофакт: у Львові святкують безвіз

Приємна новина: понад 35 країн Латинської Америки та Азії також нададуть Україні безвіз

Щось новеньке: сквер на Дорошенка підсвічуватиме LED-бруківка

 

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах