Теодор, Мелан та Доляна: як називають дітей мешканці Західної України

Новина - Події - Теодор, Мелан та Доляна: як називають дітей мешканці Західної України

Новина - Події - Теодор, Мелан та Доляна: як називають дітей мешканці Західної України

Події
23 травня 2017 12:31

Не вщухає мода на незвичні імена, яким називають своїх малят новоспечені мами та татусі. Навпаки, кажуть у місцевих РАГСах, - набирає обертів.

І якщо кияни, наприклад, більш креативні в цьому питанні, називаючи своїх дітей – Алміна, Каталея, Патриція чи Тамерлан, то мешканці західних областей більш стримані.

- У Рівному хлопчиків найчастіше називають Артем, Максим та Олександр. Останніми роками стали популярними імена Марк, Матвій і навіть Роман, - розповідає кореспонденту PRESS-ЦЕНТР начальник Рівненського міського РАЦСу Галина Давидюк. – А от дівчаток - Софія, Анна та Анастасія. Щодо незвичних імен, то тут лідирують для хлопчиків - Лука, Матвій, Тимофій, Платон, а для дівчаток - Іларія, Доляна (батько цієї дитини пояснював, що це давньослов’янське ім’я, як е означає "улюблениця долі"), Ніколь, Ніка, Мішель і Злата. Бачите, рівняни полюбляють, все таки, якщо вже й обирати незвичне ім’я дитині, то слов’янське.

Та, схоже, львівяни, у виборі імені дитини більш консервативні. У міському РАЦСі Львова нам розповіли, що найчастіше хлопчиків називають Олександр, Владислав, Матвій та Дмитро. Якщо мова йде про незвичні імена, то тут лідирують Теодор, Мелан, Даніель та Анджей. Дівчаток найбільше записують під іменами Злата, Вероніка, Анастасія та Соломія, та незвичними – Агата, Рада, Евеліна та Ельза.

Дивись ще: 

Фотофакт: у Львові через завали сміття вулиця стала непроїзною

Пам'ятка випускника: які документи потрібні на ЗНО тим, що складають сьогодні

Без парасолі ні на крок: якою буде погода у Львові на цьому тижні

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах