Добилися свого: суд зупинив реформу стоматології у Львові

фото з сайту Каталог статей

фото з сайту Каталог статей

Події
24 травня 2017 10:32

22 травня, Галицький районний суд призупинив реформування комунальної стоматології Львова, в результаті якого усі комунальні стоматологічні поліклініки мали перейти в статус неприбуткових комунальних підприємств повідомив  ZAXID.NET речник та заступник голови Галицького районного суду Львова Орест Гриновець.

"Вчора суддя Віталій Радченко розглядав цивільну справу щодо цієї реорганізації за позовом громадянина Анатолія Шамріна та ухвалив клопотання про забезпечення позову. Отже, на час судового розгляду призупинено дію ухвали Львівської міської ради про реорганізацію, – повідомив ZAXID.NET Орест Гриновець. – Сьогодні суддя Віталій Стрельбицький розглядав адміністративну справу за позовом трудового колективу 5-ї стоматполіклініки Львова, що також стосувалась цієї реорганізації. Тут також було клопотання про забезпечення позову, але суддя його не ухвалив, щоб не дублювати вчорашнє фактично таке саме рішення".

Наразі  не вдалось отримати коментар у самого Анатолія Шамріна з приводу того, чому він оскаржив реорганізацію комунальної стоматології, яку здійснює Львівська міська рада.

Нагадаємо, 9 лютого депутати ЛМР підтримали реформу комунальної стоматології, запропоновану управлінням охорони здоров’я ЛМР, прийнявши ухвали про реорганізацію стоматполіклінік у неприбуткові комунальні підприємства.

Дивись ще:

Перевір здоров'я: львів'ян кличуть на безкоштовні обстеження

Картка туриста, екскурсії по місту, путівники: у Львові відкрили оновлений туристично-інформаційний центр

Дивись: гурт "Океан Ельзи" презентував новий кліп

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах