Перевели із Запоріжжя: хто став новим керівником патрульної поліції Львова

фото з сайту v-news.zp.ua

фото з сайту v-news.zp.ua

Події
06 червня 2017 14:38

У Львові змінили керівника та першого заступника керівника патрульної поліції. Представлення нового керівництва відбулося у вівторок, 6 червня, повідомляє  zaxid.net.

Новим керівником Патрульної поліції Львова став Роман Пилипенко, який до цього часу очолював патрульних у Запоріжжі, а його першим заступником – Андрій Богуш, який був начальником Патрульної поліції Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжного.

Антону Пузиревському, який очолював Патрульну поліцію Львова від листопада 2015 року, запропонували стати керівником патрульних у Тернополі. Максима Підболячного, який був першим заступником Антона Пузиревського, також переведуть на іншу посаду, але наразі ще не вирішили, на яку саме, оскільки сам патрульний перебуває у відпустці.

Під час брифінгу новий керівник Патрульної поліції Львова Роман Пилипенко заявив, що це планова ротація і він працюватиме на новій посаді близько двох років.

Андрій Богуш та Роман Пилипенко під час представлення у Львові

34-річний Роман Пилипенко народився у Макіївці Донецької області. Під час навчання у школі входив до Пласту. У 2005 році закінчив Донецький юридичний Інститут МВС при Донецькому університеті за спеціальністю "Правознавство", а у 2008 році – Донецький національний університет за спеціальністю "Управління персоналом і економіка праці". У 2001 році пішов працювати в МВС. Від липня 2005 по серпень 2008 року працював оперуповноваженим у відділі боротьби з правопорушеннями у сфері інтелектуальної власності. У 2015-2016 роках вже працював у Патрульній поліції Львова, спершу на посаді командира роти, а згодом – заступника начальника.

29-річний Андрій Богуш народився у с. Потелич (Жовківський район). У 2012 році закінчив навчання у Львівській державній фінансовій академії за спеціальністю "Фінанси і кредит". У 2007-2014 роках працював у сфері логістики, після цього брав участь у АТО. У вересні 2015 року був керівником роти Патрульної поліції Львова, а у травні 2016 року очолив Патрульну поліцію Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжного.

Дивись ще:

Нова мітла: сьогодні у Львові представлять нового керівника поліції

Водієві на замітку: як об’їхати вулицю Богданівську, що буде перекрита до середини червня

Водіям на замітку: від сьогодні одна з львівських вулиць перекрита

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах