За німецькі кошти: у Львові відкривається садок для дітей переселенців

Новина - Події - За німецькі кошти: у Львові відкривається садок для дітей переселенців

Новина - Події - За німецькі кошти: у Львові відкривається садок для дітей переселенців

Події
08 червня 2017 12:17

У вересні відкривається дитячий садочок № 14, що на вулиці Новознесенській, 69, який зможе прийняти додатково 41 дитину: львів’ян, а також дітей переважно із окупованих районів Донецької та Луганської областей. Роботи в ньому завершили в межах проекту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури" та за кошти міського бюджету. Про це інформує ЛМР.

Ремонт цього об’єкту здійснювався в межах проекту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури", який сьогодні впроваджується у Львові та Києві, розрахований на 5 мільйонів євро, які виділив уряд Німеччини. Головний його пріоритет  – створення додаткових груп у дитячих садках для дітей з родин переселенців та місцевих мешканців, а також соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб. У Львові це два об’єкти: дитячий садок № 14 на вулиці Новознесенській, 69, а також Центр соціально-психологічної підтримки на базі колишнього гуртожитку на вулиці Угорській, 2.

"Місту Львову бракує шкіл, дитячих садочків тощо. Приміщення дитячого садочка № 14 перебувало на стадії незавершеного будівництва упродовж останніх чотирьох років. Сьогодні тут завершуються роботи, на які Український фонд соціальних інвестицій вклав близько 5,5 млн. гривень. Вартість всього проекту склала 7 млн. гривень, що їх надав уряд Німеччини. А влада міста облаштувала ігрові павільйони, закупила меблі та обладнання", – зазначив директор Львівського регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Василь Кузьменко.

"У Львові на черзі перебуває понад 10 тис. дітей, батьки яких хотіли би влаштували їх до дитячих дошкільних установ. Але зарахувати до садочків можуть не більше 70% дошкільнят

Існуючу проблему у Львові з ДНЗ намагаються розв’язувати шляхом залучення інвестиційних коштів наших європейських партнерів.

Проект Українського фонду соціальних інвестицій сприяє також адаптації внутрішньо переміщених осіб, переважно із тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей", – зазначила начальник управління освіти міста Львова Зоряна Довганик.

Дивись ще: 

Визнали придатними: в яких львівських озерах можна купатися

Готуйся до мандрівки: з львівського аеропорту полетів прямий рейс до Польщі

Собачий "тато": львів'янин рятує демобілізованих собак від смерті

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах