18 приміщень та Maserati: львівський податківець у декреті по декларації отримав купу подарунків

Новина - Події - 18 приміщень та Maserati: львівський податківець у декреті по декларації отримав купу подарунків

Новина - Події - 18 приміщень та Maserati: львівський податківець у декреті по декларації отримав купу подарунків

Події
08 червня 2017 13:44

Сергій Мальков, працівник відділу оперативного супроводження адміністрування ПДВ офісу великих платників податків ДФС у місті Львові 16 травня 2017 року придбав автомобіль Maserati Ghibli S Q4 (2015 р.в.) за 765 тис. грн у литовської компанії Autodemas. Про це повідомляється у змінах до його декларації, що були оприлюднені 3 червня 2017 року.  Сергій Мальков вже тривалий час перебуває у декретній відпустці по догляду за дитиною, пишуть "НГ. Львів".

Варто зауважити, що новий автомобіль Maserati Ghibli S Q4 такого року випуску в Україні пропонують за 2,51 млн грн. Автомобіль з пробігом 2014 року випуску – від 1,8 млн грн. За суму, зазначену в декларації, Сергія Малькова можна придбати лише Maserati після ДТП.

Сергій Мальков є сином Людмили Малькової, яка нібито замішана у масштабній афері з крадіжки комунального майна.

За кілька місяців минулого року Львівська  міська рада втратила десятки комунальних приміщень в центрі Львова. В шахрайській схемі, яку в медіа вже назвали "афера століття", була задіяна група осіб. Хтось з них підробляв документи, на підставі яких реєстрували власність на приміщення у Львові у нотаріуса з міста Обухів (Київська область). Реєстрацію проводили на 42-річного чоловіка з Луганської області. Пізніше він продавав нерухомість вже львів’янину, який вносив це майно в статутний капітал фіктивного підприємства. А з цього підприємства майно виводили треті особи, які, згідно з законодавством, є добросовісними набувачами. Тобто оскаржити їх власність вже дуже складно. У більшості випадків  цими набувачами були львів’янки Ірина Сандул та Людмила Малькова.

За даними декларації Сергія Малькова про майновий стан за 2016 рік, він 31 грудня 2016 року набув у власність 18 приміщень у різних районах містах. Площа приміщень невелика – в середньому 20-30 кв.м.  За інформацією Державного реєстру речових прав на нерухоме майно ці приміщення йому були подаровані, здебільшого, його матір’ю Людмилою Мальковою. Договори дарування були оформлені 7, 8 та 13 грудня 2016 року одним нотаріусом – Уляною Пшеничною. Вона також фігурує в "афері століття", як нотаріус яка реєструвала сумнівні угоди про перехід права власності.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах