На замітку батькам: у Львові розпочинається літній арт-терапевтичний проект для дітей

фото з сайту ditsad.com.ua

фото з сайту ditsad.com.ua

Події
19 червня 2017 11:50

З 21 червня по 16 серпня, у приміщенні комфорт-бібліотеки для дітей № 42 (вул. Патона, 4/2), психолог Львівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розпочинає арт-терапевтичний проект "Палітра емоцій".

Щосереди о 14 год. будуть проводитися заходи для дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей з вимушено переміщених сімей, дітей учасників антитерористичної операцій, дітей-сиріт та дітей з особливими потребами. Метою цих заходів є сприяти у можливості кращого пізнання власного внутрішнього світогляду та розвинути емоційний інтелект, відкрити в собі творчі здібності, створити сприятливу атмосферу для вираження власних емоцій у мистецькому просторі,  а також отримати позитивні враження у колі однодумців.

Учасникам проекту буде запропоновано попрацювати у творчій та невимушеній атмосфері, спробувати себе у різних арт-терапевтичних техніках, а також відкрити багато нового та цікавого.

З собою потрібно мати зручний одяг, за бажанням матеріали для малювання (олівці, фарби, фломастери), відкритість і цікавість до нового.

Джерело:varta.com.ua

Дивись ще:

Допоможіть знайти: у Львові зникла 17-річна студентка

Студенту на замітку: скільки можна заробити влітку

Живий багаж: на польському кордоні затримали жінку, яка перевозила у валізі 8-річного сина

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах