Львів'янину на замітку: які зміни чекають пільговиків щодо перевезень

фото з сайту Лебедин

фото з сайту Лебедин

Події
21 червня 2017 10:07

Монетизацію пільг на проїзд на Львівщині з 1 липня не буде запроваджено, ці нововведення відкладаються, ймовірно, до жовтня. Натомість з 1 липня усіх пільговиків перевозитимуть безкоштовно, як і раніше, окрім пенсіонерів. Пенсіонери будуть змушені платити 50% вартості проїзду у маршрутках, повідомив 21 червня у коментарі IA ZIK  в.о. директора департаменту транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.

"Монетизації пільг на проїзд на Львівщині з 1 липня не буде. Уряд бачить монетизацію пільг в комплексі із пенсійною реформою. Це планується орієнтовно з 1 жовтня цього року", – повідомив Р.Кокотайло.

Посадовець розповів, які зміни у перевезенні пільговиків відбудуться з 1 липня, про що дійшли згоди обласна влада та перевізники.

"Законом України про соціальний захист і соціальні стандарти передбачено, що безоплатний пільговий проїзд надається усім пільговим категоріям, які закріплені у законах України. Постанова Кабміну, яка надає право безплатного проїзду пенсіонерам, не належить до законів України. Ми, розуміючи ситуацію, щоби не зупинити транспортні перевезення у Львівській області, вносимо певні зміни. Учасників бойових дій перевізники і надалі перевозитимуть безкоштовно і за це не хочуть ніякої компенсації, бо розуміють, що це їх спільна соціальна відповідальність за тих людей, які нас зараз захищають на сході України. За усі інші пільгові категорії населення додатково вишукуємо кошти із обласного бюджету на подальше фінансування у третьому кварталі. Щодо пенсіонерів буде діяти знижка 50% вартості проїзду", – повідомив Р.Кокотайло.

"Якщо ми не будемо цих кроків робити, просто зупинимо транспорт і не буде їздити ніхто", – додав посадовець.

Зміни торкнуться лише пенсіонерів. "50% платитимуть пенсіонери. Усі решту пільгові категорії будуть їздити безкоштовно", – підсумував Р.Кокотайло.

Перевезення пільговиків у маршрутках Львівщини без змін здійснюватимуться до 1 липня цього року. Про це домовилися Львівська ОДА з перевізниками. З 1 липня планувалося запровадити пілотний проект з монетизації пільг. 

Дивись ще:

Пасажиру на замітку: дізнатися про зміни у громадському транспорті Львова можна через новий сайт

Шахрайське "розмитнення авто": львів’янин одурив чоловіка на 50 тисяч гривень

Стане зручніше: залізниця запустить новий поїзд-трансформер через Львів

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах