До уваги абітурієнтів: у Львові можна поступити на три інноваційні ІТ-програми

Новина - Події - До уваги абітурієнтів: у Львові можна поступити на три інноваційні ІТ-програми

Новина - Події - До уваги абітурієнтів: у Львові можна поступити на три інноваційні ІТ-програми

Події
11 липня 2017 17:50

Цього року у львівських університетах розпочнеться набір на інноваційні освітні програми, розроблені освітанами спільно з спеціалістами Львівського ІТ Кластеру. Загалом, у "Львівській політехніці" та ЛНУ ім. Івана Франка на нових програмах зможе навчатись понад 200 студентів. Нагадаємо, що всеукраїнська вступна кампанія розпочнеться 12 липня.

У "Львівській політехніці" можна буде поступити на бакалаврську програму "Системи штучного інтелекту" (Artificial Intelligence). Навчальний план для цієї програми розробляла робоча група з 40 осіб, до якої увійшли експерти львівських ІТ-компаній та викладачі "Львівської політехніки". Навчання на програмі буде комбінованим: традиційні академічні підходи поєднуються з інтерактивною практикою, а предмети викладатимуть українською та англійською мовами, інформує Захід.

Обсяг набору становить 100 студентів. Як зазначили у Львівському ІТ Кластері, вартість навчання залежитиме від кількості вступників, але його орієнтовна ціна становитиме 10 тис. грн.

Штучний інтелект – це розділ комп’ютерної науки, де комп’ютер навчають думати за принципом людського мозку, тобто мислити, розпізнавати та самонавчатись. Студенти вивчатимуть інноваційні предмети, серед яких: людино-машинна взаємодія, машинне навчання, візуалізація даних, основи робототехніки тощо.

Львівський національний університет ім. І. Франка цього року відкриває два нових освітніх ІТ-напрямки: Data Science & Intelligent Systems та Інтелектуальний аналіз даних (DataScience).

Перша програма (Data Science & Intelligent Systems) працюватиме на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій (спеціальність "Інформаційні системи та технології"). Це - чотири окремі програми навчання, об’єднані однією назвою. Саме цю програму абітурієнти можуть обирати з першого курсу, а вже на другому курсі – окремий напрямок з чотирьох: Machine Learning & Artificial Intelligence, Data Analysis, Internet of Things та Smart Solutions & Intelligent Systems.

Студенти програми матимуть можливість проходити літню практику в ІТ-компаніях та брати участь у тематичних літніх таборах. Для кращих студентів програми передбачено п’ять стипендій від фонду WNISEF, які покриють вартість навчання. Загальний ліцензійний обсяг – 100 місць.

Вартість навчання становитиме 7647 грн на рік.

А на факультеті прикладної математики працюватиме програма"Інтелектуальний аналіз даних" (Data Science).

Над розробкою навчального плану працювали викладачі університету спільно з львівськими фахівцями з ІТ. На програмі передбачено 25 бюджетних місць. Влітку студенти проходитимуть практику у львівських ІТ-компаніях, де працюватимуть з ІТ-спеціалістами над конкретними проектами. Вартість навчання становитиме 10570 грн на рік.

Зазначимо, що наука про дані (Data Science) – це міждисциплінарна сфера комп’ютерних наук, яка вивчає методи аналізу даних для того, аби отримати з них якнайбільшу інформацію та нові знання. Наука тісно пов’язана з такими сферами, як машинне навчання, штучний інтелект, великі дані тощо.

Нагадаємо, минулого року у "Львівській політехніці" запустили програму "Інтернет речей", яку розробили викладачі університету спільно з ІТ-спеціалістами. На ній навчається понад 50 студентів.

Дивись ще:

Дізнайся чому: дев'ять львівських вулиць зпалишились без світла 

Розклад богослужінь: завтра три львівські храми відзначатимуть престольний празник 

Через негоду: на Львівщині без світла залишились 19 міст і сіл 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах