Порівняй: що подорожчало і що подешевшало у Львові в червні

Новина - Події - Порівняй: що подорожчало і що подешевшало у Львові в червні

Новина - Події - Порівняй: що подорожчало і що подешевшало у Львові в червні

Події
18 липня 2017 14:21

Ціни на споживчому ринку Львівської області у червні 2017 року порівняно з попереднім місяцем підвищились на 2% (в Україні – на 1,6%), з початку року – на 7,4% (в Україні – на 7,9%). Зокрема зросли ціни на туристичні послуги, овочі та алкоголь. Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

У Львівській області у червні 2017 року порівняно з травнем 2017 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 3,8%. Найбільше подорожчали овочі (на 29,3%) та фрукти (на 16,3%). На 9,5–4,1% підвищилися ціни на свинину, варено-копчені вироби з м’яса, м’ясні фарші, морозиво, фруктово-ягідні соки. Водночас, гречані крупи подешевшали на 5,1%, пшоно – на 3,1%, молоко – на 3%, морожена риба – на 2,3%, м’які жирні сири – на 1,2%.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 4,9%, у тому числі на тютюнові вироби – на 9%, алкогольні напої – на 2,3%. Зростання цін у житлово-комунальній сфері на 0,9% відбулося головним чином за рахунок підвищення тарифів на водопостачання (на 10,7%)

На 18,5% зросла вартість послуг пансіонатів, на 11,8% – туристичних послуг. У сфері охорони здоров’я на 2,4% збільшилася вартість послуг санаторно-курортних установ, на 1,2% зросли ціни на фармацевтичну продукцію. Одяг і взуття подешевшали у середньому на 3,1% за рахунок акційних знижок на літній асортимент товарів. У сфері транспорту на 0,9% знизилися ціни на паливо та мастила. Разом з тим, зросла вартість перевезень авіаційним (на 11,4%) та залізничним (на 3,2%) пасажирським транспортом.

Дивись ще: 

Як долучитись: середньовічний фестиваль "Ту Стань!" шукає волонтерів

Що сталося: стала відома причина маштабної пожежі в центрі Львова

Вундеркінд: хлопець з Львівщини склав ЗНО з математики та фізики на 200 балів кожне

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах