З'їло сміття: у Львові відклали будівництво велодоріжок

Новина - Події - З'їло сміття: у Львові відклали будівництво велодоріжок

Новина - Події - З'їло сміття: у Львові відклали будівництво велодоріжок

Події
25 липня 2017 18:00

Єдиним новим об'єктом цього року стала велодоріжка на вул. Сихівській. Її завершили і здали в експлуатацію минулого тижня.

Про це в коментарі Tvoemisto.tv повідомив радник міського голови, директор ЛКП "Інститут просторового розвитку" Олег Шмід. Інші велодоріжки, що з’являються цього року – перехідні об’єкти, тобто запроектовані та заплановані з минулих років. 

"Цього року досить багато велодоріжок робиться, але кілометраж воно не дуже сильно збільшує. Як було у нас минулого року під 100 км велодоріжок у Львові, так цього року і лишилося", – розповів посадовець.

За його словами, це пов’язано із пріоритетним виділенням бюджетних коштів на вирішення сміттєвої кризи. Наступного року можливо прокласти 70-80 км нових велодоріжок за умови належного фінансування. 

"Ми поробили багато проектів: і реконструкції вулиць, і суто велосипедних проектів, які можна буде реалізувати наступного року. Але треба, щоби не було тих проблем, які є цього року – левину долю грошей з’їло сміття. Цього року досить мало вулиць реконструюється і досить мало велодоріжок з’являється. Тож цього року у нас кількісного приросту немає, але є феноменальний приріст по якості", – сказав Олег Шмід.

Зокрема, він відзначив якість велодоріжок на Сихові та в напрямку на Брюховичі. Також завершується будівництво велодоріжки на вул. Городоцькій від Ряшівської до Чернівецької. 

Нагадаємо, раніше анонсували, що цього року у Львові з’явиться 40 км нових велодоріжок. 

Дивись ще:

Реалії: як на Львівщині пробуксовує програма "Доступні ліки" 

Не впорався з течією: на Закарпатті в річці знайшли тіло школяра 

На всіх не вистачило: львівська юристка привласнювала хабарі, які мала передавати суддям

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах