На 51-му році життя: у Львові померла відома поетеса

Новина - Події - На 51-му році життя: у Львові померла відома поетеса

Новина - Події - На 51-му році життя: у Львові померла відома поетеса

Події
01 серпня 2017 10:43

31-го липня на 51-му році життя померла Зоряна Гладка, відома львівська поетеса. Про це інформує Ірина Кметь на своїй сторінці у Facebook.

"Напередодні серпня на зоряному небі нашого життя згасла лагідна, ніжна, щира, чуйна, радісна, з надзвичайно теплим і глибоким сяєвом зоря - Зоряна Гладка. Світла не стало менше, адже промінці її доброго великого серця в кожному, з ким спілкувалася й кого любила п. Зоряна, кому дарувала римовані й неримовані рядки власної душі. Дякую за "Галицю" і "Весняний легіт" Львівської обласної Малої академії наук у моєму житті. Важко повірити. Вічна пам'ять!", – йдеться у повідомленні.

Довідка. Гладка Зоряна Орестівна (13. 06. 1966, Львів) – письменниця, дипломантка Міжнародного конкурсу молодих українських літераторів "Гранослов" (1993), лауреатка 4-го Всеукраїнського фестивалю поезії, музики та неприкладних мистецтв "Лір" (Львів, 1996), член НСПУ (1997).

Закінчила Львівський університет (1989). Відтоді працювала керівницею студії літературної творчості "Галиця" (від 1991 студія підпорядковується Львівській обласній Малій академії наук). Від 2000-го року також редагувала і видавала літературну збірку "Весняний легіт" переможців однойменного обласного конкурсу молодих літераторів Львівщини.

Друкувалася від 1981-го року. Авторка збірок поезій "Зміїні вірші" (К., 1995) та "Сповідь гедоністичної монахині" (Л., 2005).

Дивись ще:

Гарна новина: кожну львівську поліклініку обладнають новим фізіотерапевтичним обладнанням 

Пакуй валізи: Укрзалізниця запустить другу пару поїздів до Перемишля 

Роби запас: частина львів'ян отримуватиме воду за графіком

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах