Зроби сам: мешканці Винник власними силами облаштовують дитячий майданчик

фото з сайту vynnyky-rada.gov.ua

фото з сайту vynnyky-rada.gov.ua

Події
01 серпня 2017 17:40

Поліпшують життя власними силами. Замість двох металевих гойдалок та старої пісочниці тепер у дворі – елементи мотузяних парків, підвісний місток і тунель. Мешканці вул. Кільцевої, що у Винниках, самі зробили проект дитячого майданчика і гуртом його облаштовують після роботи.

Докладається кожен. Сашкові до душі фарбувати дерев’яні балки.

"Я зараз фарбую ці балки для того, щоби після того був тунель", – пояснює хлопець.

Аби сформувати тунель, чоловіки викладають балку за балкою у металевий корпус. За усім процесом пильнує пані Євгенія – вона тут і ідейниця проекту, і головний виконроб. Євгенія сама зробила проект майданчика, хоча працює інструктором із раннього плавання. Її ідею підтримав чоловік. Проект сподобався і сусідам. Витрати на нього вже сягнули 65 тис. грн. Із них 43 тис. грн попросили у міській раді Винників, ще трохи дало ОСББ та самі мешканці. Майданчик сусіди облаштовують вже третій тиждень.

"Бували дні, коли ми працювали і до 4-ї ночі, тому що коли привезли нам гору бетону і нам потрібно було залити фундамент під основні конкструкції, то відкладати на наступний день не було можливості, бо бетон застигне", – пригадує ініціаторка Євгенія Шевякова.

Вузли для лазанки крутив 11-річний Максимко. Хлопець працював два дні і дуже задоволений своєю роботою.

"Перший день я ввечері плів, тоді показали мені. А другий день майже з самого ранку десь до вечора вже закінчив. Були деякі проблеми, тому треба було деколи навіть розв’язувати", – розповів Максим.

Тепер у дворі буде три хатинки, між ними підвісний місток та тунель. А ще: дві пісочниці, бруси, кілька драбинок та місце для дітей різного віку.

"У нас унікальна річ, зроблена нашими руками. Ми всі разом об’єднались навколо цього. Ми це будемо мати як добру пам’ять. А куплене – воно таке стандартне, таке як у всіх", – каже голова ОСББ Роман Когут.

Будуть і три гойдалки для дітей різного віку. Одну з них Євгенія зробила сама і зекономила щонайменше 10 тис. грн. У її основі металева труба.

"120 метрів шнурка довкола обпліталося. Тут можна побачити м’яку частину, якою утеплюють труби. Це – щоб зробити цю конструкцію м’якою і максимально безпечною", – поділилась Євгенія.

Завершити роботи мешканці мають до неділі. Тоді запланували відкриття майданчика і свято сусідів, яке хочуть зробити щорічним.

Дивись ще:

Дайте грошей: на Львівщині 17-річний хлопець розбив п'ять банкоматів 

Пішоходи ходитимуть по колу: в центрі Львова готують масштабну реорганізацію

Відбійник проштрикнув автобус: стали відомі подробиці жахливої аварії біля Львова 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах