Покращення: у передмісті Львова відкрився ще один ЦНАП

Новина - Події - Покращення: у передмісті Львова відкрився ще один ЦНАП

Новина - Події - Покращення: у передмісті Львова відкрився ще один ЦНАП

Події
10 серпня 2017 16:40

Для мешканців Рясного у Львові відкрили Центр надання адміністративних послуг. Розташований новий ЦНАП на вулиці Шевченка, 374. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

В Шевченківському районі Львова на вул. М. Хвильового, 14а вже працює Центр надання адміністративних послуг, і з початку року сюди звернулося понад 35 тис. мешканців. Проте, враховуючи, що цей район має досить велику територію і велику кількість мешканців, прийняли рішення відкрити ще один офіс, що суттєво спростить доступ до надання послуг людям, які живуть в Рясне-1 та Рясне-2. Офіс знаходиться між двома зупинками громадського транспорту і є помітним з проїзної частини.

"Сьогодні маємо можливість відкрити для мешканців мікрорайону Рясне Центр надання адміністративних послуг. У Шевченківському районі це вже другий центр –  перший ми відкривали на вул. Хвильового, 14а. Сьогодні маємо дуже великий потік відвідувачів, і мешканці мікрорайону Рясне завжди зверталися до міста з проханням, щоб надати їм можливість отримувати послуги тут, на місці. І ми спільними зусиллями відкрили ЦНАП. Центр розрахований на обслуговування 200 – 210 осіб кожного дня. Весь спектр послуг, який мешканець отримує в інших ЦНАПах Львова, має можливість отримати і тут", – розповіла директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

ЦНАП на Шевченка, 374 – вже шостий офіс після пл. Ринок, який відкрили у Львові. І кожного разу, відкриваючи офіс, запроваджують додаткову затребувану функцію, враховуючи попередній досвід роботи інших офісів та відгуки відвідувачів. У цьому ЦНАПі такою функцією є інтерактивна панель для оцінювання якості надання послуг в офісі, де кожен відвідувач у три кліки зможе оцінити роботу Центру.

"Тут заведено опитування відвідувачів, і зараз ми працюємо над тим, щоб налаштувати цей сервіс, і мешканці зможуть одразу після отримання послуги залишити свій відгук про якість обслуговування. Так ми будемо знати, як працює адміністратор, і що потрібно для того, щоб покращити сервіс", – наголосила Валентина Бартошик.

В офісі можна отримати весь комплекс послуг, починаючи з реєстрації місця проживання, звернення до міської ради, запис на прийом до посадовців, адміністративні послуги органів державної влади. Зокрема, послуги:

– Державної міграційної служби (оформлення та видача паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, вклейка фотокартки при досягненні 25- та 45-річного віку);

– Державної реєстраційної служби (реєстрація речових прав, реєстрація юридичних осіб та СПД тощо);

– Держгеокадастру у м. Львові Львівської області;

– Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області (подача декларації про початок виконання підготовчих робіт, будівельних робіт, про готовність об’єкта до експлуатації);

– Держпраці у Львівській області (реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів) тощо.

Більш детально ознайомитись з переліком послуг органів державної влади та виконавчих органів Львівської міської ради можна на сторінці ЦНАП м. Львова за посиланням.

Новостворений ЦНАП поділений на такі функціональні зони:

– рецепція ("Інформаційна довідка"), де можна отримати бланк заяви, інформаційну картку адміністративної послуги з переліком документів, зареєструватись в електронній системі керування чергою;

– зала очікування та написання заяв;

– дитячий куточок;

– дві операційні зали.

Офіс працюватиме за таким же принципом роботи, що й інші Центри: 6 днів на тиждень, з них до 20:00 год. двічі на тиждень. Також потрапити на прийом до адміністратора можна, попередньо замовивши візит через сторінку на сайті міської ради. Роботу нового офісу забезпечуватимуть 8 адміністраторів відділу "Центр надання адміністративних послуг" Львівської міської ради.

"Серед найпопулярніших послуг у ЦНАПах – оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм та оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон, реєстрація бізнесу, прописка дітей і зняття з реєстрації, також питання індивідуального опалення, майнові відносини у справах дітей", – зазначає директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Контакти: інформаційна довідка ЦНАП м. Львова: 297-57-95, e-mail: service_center@citylviv.gov.ua ; сторінка ЦНАП м. Львова на сайті Львівської міської ради: http://city-adm.lviv.ua/services

Дивись ще:

Цікава вакансія: львівська психіатрична лікарня оголосила конкурс на посаду головного лікаря 

Біс в ребро: пенсіонер пограбував та намагався згвалтувати жінку 

Дивись програму: як відзначатимуть День незалежності у Львові 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та  в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах