До уваги резервістів: на Львівщині оголосили призов чоловіків

фото з сайту Чернівецький Промінь

фото з сайту Чернівецький Промінь

Події
20 вересня 2017 10:34

На Львівщині проводиться призов на навчальні збори 24-ї механізованої бригади, що будуть проводитись у жовтні, повідомив у Facebook головний військовий комісар Львівської області Олександр Тіщенко.

Львівський обласний військовий комісаріат повідомляє громадян, що районними військовими комісаріатами Львівської області проводиться призов резервістів та військовозобов’язаних (чоловічої статті віком до 59 років) на навчальні військові збори 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Галицького (з відповідними соціальними гарантіями) терміном на один місяць, що будуть проводитись на полігонах оперативного командування "Захід" у жовтні 2017 року.
"Ви зможете покращити свої навички у тактичній та вогневій підготовці, отримати іншу або оновити вміння зі своєї військово-облікової спеціальності. Шановні Галичани, всі знають, що МИ є надійними захисниками своєї країни та своїх родин. За детальною інформацією, щодо проходження військових зборів прошу звертатись до чергового Львівського обласного військового комісаріату за тел. (032) 260-26-56 та районних військових комісаріатів за місцем проживання", – повідомив військовий комісар.

Дивись ще:

Коли включать: п’ять районів Львова лишилися без світла 

Дізнайся де: у Львові збудують новий житловий комплекс 

Дізнайся: де завтра у Львові перекриватимуть рух 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах