Долучайся: у Львові відбудеться перформанс з участю глядачів

фото з сайту YouTube

фото з сайту YouTube

Події
20 вересня 2017 17:49

В суботу, 23 вересня, о 13.00 год. львів’яни зможуть побувати на унікальній театральній прем’єрі, що відбудеться в Сенсотеці (вул. Уласа Самчука, 22, Стрийський парк). Молоді люди зі всієї України підготували перформанс, який базується на актуальній соціальній проблемі. Глядачі ж матимуть змогу запропонувати вирішення цієї проблеми, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Долучайся: у Львові відбудеться перформанс з участю глядачів фото

"П’ятнадцять хлопців і дівчат з Харкова, Львова, Полтави, Сум, Павлограда і Дніпра зібрались у Львові для того, щоб поділитись досвідом, знаннями і розширити свої рамки сприйняття світу. Зокрема, у сфері прав людини, мови ненависті та конфліктів. Під керівництвом досвідчених фасилітаторів з Голландії, Кіпру і Литви наші актори працюють над театральним перформансом, який базуватиметься на методиці Форум театру. А це означає, що глядачі, за бажанням, зможуть у будь-який момент зупинити дію на сцені і замінити когось із акторів для того, щоб запропонувати своє вирішення проблеми. Перформанс у Львові стане першим із ряду запланованих у інших містах України. Зокрема, у листопаді акторська трупа помандрує до Києва, Харкова і Одеси", – розповідають організатори проекту "Тур толерантності Україна" – ГО "Інститут українських студій".

Партнери проекту – Міжнародний нетворк громадських організацій Youth for Exchange and Understanding International. Проект реалізується за фінансової підтримки Європейської молодіжної фундації, і є продовженням "Туру толерантності Балкани", який був організований Youth for Exchange and Understanding International.

Контактна особа: Бойко Тетяна, тел.: 0996041907.

Дивись ще:

Чемпіонат Баріста, кавовий ярмарок та веломиля: стала відома програма Lviv Coffee Festival 2017 

До уваги водіїв: одна з львівських вулиць стане односторонньою 

Розклад богослужінь: завтра львів'яни відзначають Різдво Богородиці 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах