Премія: львівським освітянам виплатять грошову винагороду

Новина - Події - Премія: львівським освітянам виплатять грошову винагороду

Новина - Події - Премія: львівським освітянам виплатять грошову винагороду

Події
26 вересня 2017 16:41

В першу неділю жовтня Україна відзначає День працівників освіти. Уроки в цей день часто проводять старшокласники (під пильним наглядом педагогів). Шкільне самоуправління в День працівників освіти не лише робить це свято цікавим для учнів та дає їм змогу професійно випробувати себе в ролі вчителя, але й дозволяє вчителю прожити цей день незвично, не як викладач, а як асистент.

З нагоди відзначення Дня працівників освіти відповідно до розпорядження міського голови, педагогічних працівників установ освіти, молоді та спорту, професійно-технічних навчальних закладів та установ культури міста Львова за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків буде відзначено грошовою винагородою у розмірі до 80% від посадового окладу.

Окрім того, технічний персонал отримає матеріальну допомогу у розмірі посадового окладу на вирішення соціально – побутових питань.

Слід також зазначити, що на виконання ухвали сесії Львівської міської ради "Про затвердження Програми "Успішний педагог" з метою підтримки талановитих та обдарованих педагогів і покращення якості надання освітніх послуг успішно продовжується реалізація програми "Успішний педагог".

На даний час за активної участі членів конкурсної комісії Програми відбуваються конференції у навчальних закладах, де батьки, учні, вчителі рекомендують кандидатури вчителів до участі у Програмі "Успішний педагог".

Важливо зазначити, що учасниками зазначеної Програми є педагогічні працівники дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Львова.

Прийом документів триває до 1 жовтня 2017 року.

Кожен переможець зможе отримати премію в розмірі 25 тис. грн.

У четвер, 28 вересня 2017 року, о 15.00 год. у Палаці залізничників відбудуться урочистості з нагоди святкування Дня працівника освіти. Вихованці позашкільних навчальних закладів міста вітатимуть своїх педагогів.

Окрім того, міський голова міста Львова вручатиме подяки найкращим освітянам міста.

Дивись ще:

Програма: у Львові влаштують безкоштовні екскурсії для дітей 

Помер на місці: на Львівщині в ДТП розбився молодий водій 

Коментар лікаря: як почуваються львів'яни, які потрапили до лікарні з отруєнням 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах