Де саме: у Львові встановили вуличні дошки для гри в шахи і нарди

фото: Степан Дякун

фото: Степан Дякун

Події
26 жовтня 2017 11:22

У "розумному мікрорайоні" з'явились столи для ігор просто неба.

Фото: Степан Дякун

ФОТО: СТЕПАН ДЯКУН

У "розумному мікрорайоні" встановили шість паркових комплектів зі спеціальними майданчиками для гри у нарди та шахи. Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповів провідний спеціаліст відділу комунального господарства Франківської районної адміністрації Степан Дякун.

"Виготовленням інфраструктурних комплексів займався підрядник із Івано-Франківська. Згідно договору передбачено встановлення комплекту парку з лавками та стільцями по одній стороні та шаховими й нардовими дошками по іншій", – каже Степан Дякун.

Їх встановили на алеї Івана Пулюя, вулиці Кульпарківській, 147, Науковій 54, 104 та Пимоненка, 12. Виконавцем і замовником робіт є Франківська районна адміністрація у межах проекту "Наукова – розумний район". Вартість комплектів становить 261 тисяча гривень.

Де саме: у Львові встановили вуличні дошки для гри в шахи і нарди фото

Де саме: у Львові встановили вуличні дошки для гри в шахи і нарди фото 1

"Ми хотіли зробити комфортне середовище як для школярів, так і для звичайних мешканців району, які хочуть активно та інтелектуально провести час", – розповідає представниця ГО "Наукова" Оксани Страз.

За її словами, згодом у цьому районі мають з’явитися ще кілька урбаністичних проектів, до фінансування яких залучатимуть спонсорів. У найближчих планах встановлення смарт-зупинок, електронні табло, лайт-знаки з інформацією про корки і погодні умови.Їхню реалізацію затримували через експертизи оптоволокна, прокладання якого мали розпочати ще в червні, проте рішення затвердили тільки два тижні тому.

Нагадаємо, торік у жовтні на конкурсі з облаштування "розумного району" виграла громадамікрорайону Наукова-Володимира Великого. Тут втілюють пілотний проект впровадження технологій smartcity. Якщо пілотний проект комп’ютеризації району виявиться вдалим, його впроваджуватимуть і в інших районах міста.

Дивись ще:

Дізнайся чому: в неділю у Львові не курсуватимуть трамваї 

Список рейсів: низка потягів через Львів змінить графік руху 

Вистрибнула з 15-го поверху: у Львові дівчина-підліток розбилася насмерть

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах