До зими готові: взимку на вулицях Львова працюватиме 120 одиниць техніки

Новина - Події - До зими готові: взимку на вулицях Львова працюватиме 120 одиниць техніки

Новина - Події - До зими готові: взимку на вулицях Львова працюватиме 120 одиниць техніки

Події
30 жовтня 2017 16:35

Посадовці мерії перевірили підприємства щодо готовності до роботи в осінньо-зимовий період, перевірили готовність комунальної спецтехніки та обладнання для механізованого прибирання міста. Наявна техніка до зими готова. Також цього року з міського бюджету було виділено 10 млн. грн на придбання нової техніки. За ці кошти придбано 5 піскороскидувачів МАЗ та 2 трактори. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

"Ми очікуємо снігопади після 7 листопада, але не заважаючи на це, 120 одиниць техніки по місту Львову готово, у Сихівському районі – ще 21 одиниця техніки. Маємо 15 тис м куб піскосуміші. Також цього року закупили нову техніку. Це – 5 МАЗів, 2 тракторці. Вони будуть розділені по усіх наших ШРП. Стараємось, у кожному бюджетному році передбачати кошти на оновлення техніки. Вся техніка, яка у нас є в місті, в робочому стані. В бюджеті наступного року також будемо передбачати кошти на закупівлю додаткової техніки", – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Зазначається, що загалом є 141 одиниця техніки. З неї 120 – це ШРП, 21 – це техніка приватної компанії, яка є в Сихівському районі.

Також департаментом житлового господарства спільно з районними адміністраціями проведено об’їзд будинків щодо підготовки до зими.

Дивись ще:

Буде газ: на Львівщині відкрили нове родовище 

Дізнайся чому: у Львові трамваї № 2 та № 7 курсують за зміненими маршрутами

Безпека на дорогах: при в'їзді у Львів встановили камери з аналітикою номерів

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах