Що зміниться: ТОП-3 переможців громадського бюджету Львова

Новина - Події - Що зміниться: ТОП-3 переможців громадського бюджету Львова

Новина - Події - Що зміниться: ТОП-3 переможців громадського бюджету Львова

Події
16 листопада 2017 11:56

Сьогодні опівночі завершилося голосування за великі та малі проекти Громадського бюджету Львова. Усього подали 294 проекти на загальну суму 234 980 407 грн, 35 відхилили на етапі розгляду. За статистикою сайту Громадського бюджету Львова, проголосували понад 72 тисячі львів'ян. На фінансування усіх громадських ініціатив виділили 20 мільйонів гривень. У результаті фінансування отримають 3-4 великих проекти і 30-40 малих.

Як повідомив під час брифінгу Юрій Лукашевський, керівник управління "Секретаріат ради" ЛМР, серед малих проектів оберуть 4-6 у кожному районі –  ті проекти, які в районі набрали найбільше голосів. За його словами, в положення про конкурс у майбутньому можуть внести зміни, щоби вирівняти шанси освітніх та інших проектів.

Що зміниться: ТОП-3 переможців громадського бюджету Львова фото

Сьогодні вночі організатори оприлюднили перелік переможців серед великих проектів.

Отже, трійка лідерів серед великих проектів виглядає так:


Благоустрій подвір'я шкіл на куті просп. Чорновола - вул. Замарстинівської

Що зміниться: ТОП-3 переможців громадського бюджету Львова фото 1

Проект під номером 277 набрав 3576 голосів.

Школа – це простір для розвитку інтелектуальної, естетичної, емоційної особистості школяра. На сьогоднішній день це вимагає створення сучасного освітнього простору для забезпечення доступності та комфортності сучасних умов навчання, розвитку та спілкування школярів.

Проблема:

Станом на 2017 рік території СЗШ №53 та СЗШ №87 потребують благоустрою та ремонту. Для учнів шкіл необхідно облаштувати зону активного відпочинку та надати можливість проводити навчання на свіжому повітрі. Тому нагальною потребою є забезпечити ремонт та благоустрій території цих шкіл.

Мета проекту:

Облаштування сучасного подвір'я між СЗШ №53 та СЗШ №87 , створивши нову зону відпочинку для школярів. Підвищення рівня комфорту території даних шкіл, надання умов для активного відпочинку дітей.

Для кого цей проект:

Для дітей СЗШ №87 та СЗШ №53, батьків, вчителів шкіл та мешканців району.

План заходів з реалізації проекту:

1) Влаштування зеленої зони із майданчиком для топіарного мистецтва.

2) Пересувні дворові меблі для відпочинку.

3)Влаштування нового замощення бетонною плиткою.

4)Влаштування у активних зонах гумового покриття різного кольору з розміткою для дитячих ігор.

5) Влаштування місць для сидіння на підпірних стінках та нових квітників.

6) Висадка нових дерев.

7) Влаштування відпочинкової дерев’яної платформи навколо висаджених дерев.

8) Влаштування відпочинкової зони з круговими лавками.

9) Влаштування нової огорожі.

10) Замощення нової стежки та облаштування скверику.

11) Влаштування глядацької трибуни

12) Нові тенісні столи.


Найкраща операційна для найменших пацієнтів дитячої лікарні 

Проект № 299 набрав 3573 голосів

"Кожен із нас хоче якісної медицини та щоб до нашого здоров’я ставилися відповідально. Ні для кого не секрет, що в Україні медицина вже давно не йде вперед, а забезпечення лишається на рівні 50-х років минулого століття. Натомість, ми маємо досвідчених медиків, чиї руки та знання врятували сотні та тисячі життів. Але які б “золоті руки” не мали лікарі, просто неможливо робити високоточні операції на давно застарілому обладнанні.

Чи можливо зупинити смертність? Ні. Але можливо створити умови для того, щоб скоротити її до мінімального рівня. Ми можемо досягти того, щоб коли вашу дитину привозять в операційну, ви знали, що її там точно врятують, а не боялися чи буде працювати лампа й чи знову не зламається життєво важливий апарат. Першим кроком до цього є закупівля найнеобхідніших приладів в міську дитячу лікарню, без яких неможливо робити якісні операції маленьким дітям.

Ми можемо безліч разів дискутувати про те, які зміни найважливіші, але все зводиться до одного – нічого не зрівняється хоча б із одним врятованим життям маленького хлопчика чи дівчинки.

Разом ми в силі робити зміни на краще. Проголосуйте за наш проект, збережіть право дитини на життя!" – пишуть автори.


Футбольний стадіон на території спортивного комплексу СЗШ№97 


Що зміниться: ТОП-3 переможців громадського бюджету Львова фото 2

Проект № 294  отримав 3069 голосів.

На сьогоднішній день однією з серйозних проблем в плані фізичного виховання дітей, молоді нашого мікрорайоні є відсутність спортивної інфраструктури, зокрема футбольних полів. Це стосується як міні-футбольних так і великих футбольних полів.

Футбольне поле СЗШ№97 (по вул. І.Миколайчука 18) перебуває в край незадовільному стані. Дренажна система не працює, що призводить до затоплення під час сильних дощів та танення снігу (див.фото).

Цим проектом передбачається облаштування сучасного футбольного стадіону, а саме: влаштування нового травяного рулонного газону, встановлення нових воріт з футбольною сіткою, облаштування тренерської лави, облаштування трибун загальною кількістю 150 місць.

Наявність сучасного футбольного поля розміром 90х45м. надасть можливість молоді та дорослим вести здоровий спосіб життя та урізноманітнити своє дозвілля грою на великому футбольному полі.

Реалізація нашого проекту забезпечить:

розвиток футболу, фізичної культури та спорту серед дітей, молоді та дорослого покоління;

збільшення кількості населення, яке займатиметься футболом, фізичною культурою і спортом під час проведення активного дозвілля;

підвищення рівня залучення дітей, підлітків, молоді та дорослих до регулярних занять футболом;

це стане початком у реалізації великого проекту створення сучасного спортивного комплексу СЗШ№97. А це в майбутньому: поля для волейболу, міні-футболу, баскетболу, тенісу, бадмінтону.

На оновленому стадіоні будуть проводитись шкільні, районні та міські спортивні змагання, які зможуть відвідувати жителі мікрорайону. Це сприятиме розвитку міської спортивної інфраструктури, популяризації здорового способу життя, появі нових талановитих футболістів.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Невже: у Львові подешевшало водопостачання

Для найбідніших: в неділю у Львові відкриють притулок

Скінчилося: у Львові заборонили робити з горищ і підвалів квартири та ресторани

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах