Смерть у басейні: з’явилися нові подробиці загибелі студента у Львові

Новина - Події - Смерть у басейні: з’явилися нові подробиці загибелі студента у Львові

Новина - Події - Смерть у басейні: з’явилися нові подробиці загибелі студента у Львові

Події
30 листопада 2017 10:41

Національна поліція розслідує смерть першокурсника у басейні Львівського університету Івана Франка як службову недбалість. Про це пише zaxid.net.

Експерти вже з’ясували: хлопець справді помер внаслідок утоплення. Викладачку, яка була із групою загиблого студента, відсторонили від роботи, а басейн зачинили на невизначений термін.

"Це було десь приблизно о 14:50. Я побачила, що студент, двоє викладачів нашої кафедри і відповідно медсестра, яка працює в басейні намагаються зробити перші реанімаційні заходи. Тіло вже лежало на бортику", – розповіла завідувачка кафедри фізвиховання та спорту ЛНУ ім. І. Франка Романа Сіренко.

Так тривало до восьми хвилин. Ще пів години за життя хлопця боролась бригада лікарів. На жаль, врятувати студента не вдалося. Викладачі запевняють, що першокурсник вмів плавати.

"Зі слів викладача і з того, що було вчора встановлено оперативно-розвідувальною групою, викладачка запитала його, чи вміє він плавати. Він сказав, що вміє плавати, але не технічно. Можливо, він хворів, я не знаю точних подробиць. Це було для нього перше заняття в басейні", – додала завідувачка кафедри фізвиховання та спорту ЛНУ ім. І. Франка Романа Сіренко.

На той час у басейні було два викладачі зі своїми групами. Як сталося, що хлопця помітили вже на дні, викладачка не може пояснити. Її вже відсторонили від роботи. Працювала на кафедрі понад десять років.

"Викладачка, пані Ірина не може пояснити, не може дати відповіді. Вона переживає, дуже сильно переживає", – розповіла проректор з науково-педагогічної роботи ЛНУ ім. І. Франка Мар’ян Лозинський.

Загиблий Назар Панченко був першокурсником фізичного факультету. Сам із Полтавщини. Куратор групи розповідає, що Назар був сумлінним студентом. Хлопець мав "близорукість". Через це займався фізкультурою у спецгрупі, та інших скарг на здоров’я не було.

"Протягом цілого семестру такої якоїсь інформації до мене не доходило стосовно того, що там є якісь питання стосовно фізкультури чи якихось питань стосовно здоров’я", – запевнила куратор групи Назар Фтомин.

Експертиза встановила, що хлопець втопився. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею "службова недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки".

"Санкція цієї статті передбачає від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю терміном до 3 років", – каже т.в.о. заступника начальника слідчого відділу Личаківського райвідділу Михайло Борисовський.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Трагедія у басейні: у Львові втопився першокурсник

Злочин і кара: у Львові впіймали вбивцю, який викинув тіло своєї жертви у водойму

Страшна знахідка: на Львівщині в річці виявили тіло маленької дитини

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах