Є відповідь: чи загрожує покарання львів'янці, яка заморила голодом хом'яка

Новина - Події - Є відповідь: чи загрожує покарання львів'янці, яка заморила голодом хом'яка

Новина - Події - Є відповідь: чи загрожує покарання львів'янці, яка заморила голодом хом'яка

Події
29 сiчня 2018 13:08

Моторошне відео з Instagram, на якому львів’янка Наталія, сміючись, похизувалася своїм замореним голодом хом'яком, збурило мережу. VG Львів дізнався, чи загрожує щось цій дівчині.

Як розповіла VG Львів керівник прес-служби Патрульної поліції Львова Катерина Рибій, із заявою щодо жорстоко поводження з хом'яком до них ніхто не звертався. Відповідно, карати дівчину ніхто не має права.

На запитання про те, хто може написати у поліцію таку заяву, Рибій відповіла: "Будь-хто". Це можуть бути сусіди, зоозахисники і, навіть, будь-який небайдужий з тих, кого збурило відео, викладене у мережу. 

За словами Катерини Рибій, випадки жорстокого поводження з тваринами для Львова – рідкість.


Що сталося


Нагадаємо, мешканка Львова Наталя опублікувала відео в Instagram мертвого хом'яка в пакеті, і розповіла про те, що він прожив у неї два місяці, а помер від того, що вона його не годувала, адже їй було на нього начхати. Хом'як жив у неї в туалеті тому, що там не було чути, як він бігає.

Відео супроводжується сміхом на задньому плані і лайкою з уст дівчини.

- Нехай йому буде пакет пухом. Хом'як "піу-піу", він заснув вічним сном. Боже, він такий був милий ці два місяці. Він помер від голоду. А все чому? Тому що не треба мені дарувати хом'яків, мені на них по..й. Вони у мене живуть в туалеті, тому що там не чути, як він бігає. Тому і помер. Здох від голоду, - таким був монолог Наталки.

Цікаво, що буквально вчора дівчина в історіях Instagram публікувала скріни посту на захист котів з місцевого кафе "Cat Cafe". Пост закінчується словами "Тварини - не іграшки!".

Скриншот из instagram.com/natalia_tanchinec/Скриншот из instagram.com/natalia_tanchinec/

Скріншот з instagram.com/natalia_tanchinec/

Про те, що соцмережі збурив її вчинок, Наталя теж вже знає і відреагувала стримано, просто підписавши скрін посту "Зірка Інтернету".

Скриншот из instagram.com/natalia_tanchinec/

Скріншот з instagram.com/natalia_tanchinec/

Пізніше дівчина на своїй сторінці в Instagram опублікувала відео-спростування, де розповіла, що хом'яка їй подарував хлопець, він прожив у неї півтора року, а помер своєю смертю. Також вона розповіла про те, що гризуна вона і її співмешканки годували по черзі. А попередні відео були просто "чорним гумором" і "сарказмом", який ніхто не зрозумів.

Люди я вас прошу заспокойтесь,то був невдалий юмор, який був не сумісній в цьому випадку, Сорі за нецензурну лексику, я говорила просто на емоціях, хомяк повторюся не померав від голоду, так як я і казала він був в туалеті або ж ванній, вечері коли я лягала спати так як він бігав і я не могла заснути, решта часу він був в кімнаті ситий не голодний жив і тішився життю. Прохання зрозумійте що я жалію про свій вчинок,це не полюдяному, я то освідомлюю, перепрошую що ви бачили цей неадекватний вчинок,?????? #чорний юмор#абідка#співчуття#фоловери#хомячок#пиупиу#янадіюсьщо ви зрозумієте мене

Публикация от @ natalia_tanchinec

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах