"За мир та рівність": львів’ян кличуть на суботній забіг у парк

Новина - Події - "За мир та рівність": львів’ян кличуть на суботній забіг у парк

Новина - Події - "За мир та рівність": львів’ян кличуть на суботній забіг у парк

Події
24 травня 2018 16:37

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй та біговий рух Runday організовують національний п'ятикілометровий забіг, який пройде у 10 українських містах. Забіг розпочнеться в суботу, 26 травня, о 9:00, повідомляють організатори.

Участь у забігу безкоштовна, відкрита для всіх і проводиться одночасно в 11 локаціях: Івано-Франківськ, Київ (Труханів острів та Оболонь), Коломия, Краматорськ, Львів (Стрийський парк), Маріуполь, Одеса, Сєвєродонецьк, Тернопіль і Харків. Для участі в забігу необхідно зареєструватися на веб-сайті Runday, де можна обрати найближчу з 11 локацій та отримати QR-код учасника.

У Львові забіг відбудеться у Стрийському парку.

"Ми вже два роки організовуємо забіги в кількох містах України. У Львові вони відбуваються щосуботи в Стрийському парку. Зазвичай у них беруть участь 50-60 осіб. Цього разу буде тематичний забіг, а тому ми очікуємо, що буде понад 100 учасників", – повідомила Тvoemisto.tv організатор забігу Олена Лащенко.

За її словами, "Забіг за мир та рівність" присвячений Цілям сталого розвитку, зокрема двом Цілям, що мають особливу актуальність в українському контексті – Цілі 10: Скорочення нерівності та Цілі 16: Мир, справедливість та сильні інститути. Таким чином, окрім популяризації здорового способу життя, національний забіг має на меті сприяти солідаризації українців та активізації спільних зусиль із розбудови миру та створення рівних можливостей для всіх.

Нагадаємо, Runday – біговий рух, що взяв за основу популярну спортивну ініціативу parkrun, що виникла у Великобританії в 2004 році і набула міжнародного поширення. Її суть полягає у проведенні 5-кілометрових забігів щосуботи, до яких  можуть долучитися всі охочі незалежно від віку та фізичної підготовки. Результати пробіжок реєструються на сайті Runday, тож кожен учасник чи учасниця може подивитися свій час, стежити за прогресом або змагатися з друзями.

Впродовж майже 2 років було організовано 402 забіги, а учасники Runday подолали 28 920 кілометрів.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Біжи, бабцю, біжи: пенсіонерка зі Львова пробігла 212 кілометрів за дві доби

Приєднуйся: львів’янин добу бігатиме Стрийським парком

Перегони під дощем: як святкували львівські кельнери

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах