Через прорвану трубу: львів’янка звинуватила місцевого чиновника у побитті

Львів’янка звинуватила місцевого чиновника у побитті

Львів’янка звинуватила місцевого чиновника у побитті

Події
13 серпня 2018 15:11

Львів’янка Аля Крупицька звинувачує керівника ЛКП "Господар" Валерія Таракулова у побитті. Про інцидент вона написала на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, 11 серпня у квартирі її бабусі прорвало трубу, після чого бабуся звернулася до ЛКП, де їй нагрубили. Дівчина викликала аварійну службу та самостійно звернулася до комунального підприємства. 

"Директор сказав йти за ним. Коли я відмовилась, він схопив мене, повалив на підлогу і зажав так, що мені було важко дихати. Кричала я так, що сама не могла впізнати свого голосу. Вирвавшись я вибігла на вулицю і почала грюкати у двері сусіднього будівництва, повиходили хлопці і мій жах скінчився. Ми викликали поліцію та слідчу групу", — написала Аля Крупицька.

Натомість у міській раді кажуть, що зі слів директора ЛКП "Господар", львів'янка прийшла до нього в суботу, в неробочий день, приблизно об 11:50. Жінка поводилася агресивно — лаялася, погрожувала, дряпалася та намагалася порвати одяг, тому довелося викликати поліцію. 

"Я прийшов в суботу на роботу, щоб полагодити свої робочі питання. Оскільки вікна на другому поверсі, де я сидів, були відчинені, я почув, що до мене йде жінка, яка розмовляє по телефону. Жінка зайшла в кабінет і накинулася на мене з лайкою та погрозами. Я пробував її заспокоїти і казав, що сьогодні неробочий день. Запропонував спуститися на перший поверх і подивитися графік, коли є прийом мешканців. Коли я встав, щоб вийти, жінка накинулася на мене — почала дряпатися, пробувати порвати майку не мені. Я зловив її за руки і пробував заспокоїти. Тоді вона почала кричати, що до неї домагаються, і вибігла на вулицю", — розповів Валерій Таракулов.

Після інциденту, за словами посадовця, він поїхав у 8-му лікарню, де зафіксував побої. Аля Крупицька також показала результати бійки на фото.

Аля Крупицька демонструє

Аля Крупицька демонструє "результати" зустрічі з директором ЛКП "Господар"

ДИВИСЬ ЩЕ:

"Вимагали "українських курв": у центрі Львова — бійка з поляками

Побили і роздягли: львівськими вулицями бігав голий чоловік

Знайшли "забавку": два наркомани влаштували стрільбу на вулиці

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах