Вчи слова: львів'ян кличуть на масштабне виконання молитви за Україну

24 серпня українці всього світу синхронну виконають молитву за Україну

24 серпня українці всього світу синхронну виконають молитву за Україну

Події
22 серпня 2018 10:23

24 серпня українці всього світу синхронну виконають молитву за Україну "Боже великий, єдиний". Про це  VG Львів повідомили у Львівській міськраді.

Розпочнеться дійство у різних країнах одночасно — згідно з часовими поясами. Молитву водночас виконають у 27 країнах: Україні, США, Австралії, Австрії, Аргентині, Бельгія, Данії, Великобританії, Греції, Естонії, Іспанії, Італії, Казахстані, Канаді, Латвії, Литві, Молдові, Німеччині, Нідерландах, Норвегії, Польщі, Португалії, Словаччині, Франції, Чехії, Швейцарії та Швеції.

Україна долучиться до акції о 18:00. У Львові духовний гімн виконає хорова капела "Дударик" спільно з усіма охочими на площі біля пам'ятника Тарасу Шевченку.

"Українські громади є чи не у всіх країнах земної кулі. Таке масштабне і потужне виконання молитви за Україну власне зараз, відзначаючи 100-річчя УНР, продемонструє неймовірну єдність українців у цілому світі, їхню віру в Бога й Україну", — зазначають організатори дійства.

Враховуючи складність твору та з метою повної синхронізації мелодії, ритму і тональності — до виконання пропонують версію, ноти якої зазначено в українській Вікіпедії. Щоб розпочати молитву в один час, учасників просять попередньо виконати синхронізацію годинників.

ДИВИСЬ ЩЕ:

27-ий День Незалежності України у Львові. Програма заходів

Диван зачекає: куди піти у Львові цього тижня (20-26 серпня)

"Вершки" літа: куди піти у Львові в серпні

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах