Розпорядження мера, бюджети шкіл, цікава статистика: Львівська міськрада оновила портал відкритих даних

У Львівській міській раді представили оновлений портал відкритих даних

У Львівській міській раді представили оновлений портал відкритих даних

Події
18 вересня 2018 16:56

У Львівській міській раді представили оновлений портал відкритих даних. Про це VG Львів повідомили у прес-службі Львівської міськради. 

За словами керівниці сектору відкритих даних  "Міського центру ІТ" Олени Гунько, у порталі змінили дизайн, логотип та оновили програмне забезпечення. На його головній сторінці виведені категорії даних, у які згруповані набори, що опубліковані на сайті. Така структура допомагатиме користувачам легко знаходити схожі за тематикою набори даних.

Серед категорій є як ті, що уже були у попередній версії порталу (освіта, культура, охорона здоров’я, транспорт тощо), так і нові. До прикладу, відкривши категорію "Нормативно-правові акти" користувачі зможуть ознайомитись з реєстрами розпоряджень міського голови, рішень виконавчого комітету та ухвал пленарних засідань Львівської міської ради. Також новою категорією даних є "Статистика" з основними статистичними показниками розвитку міста у динаміці з 2010 року.

Крім того, на порталі можна буде знайти реєстр дозволів на встановлення літніх майданчиків, інформацію про перелік запланованих ремонтних робіт, структуру Львівської міської ради (перелік підрозділів, їхнє підпорядкування, контактна інформація) та територію обслуговування шкіл міста при прийомі дітей у 1 клас.

Надалі портал планують наповнювати новими наборами даних та регулярно оновлювати наявну інформацію. Зокрема, на порталі планують публікувати інформацію про бюджети шкіл, розписи статутних капіталів комунальних підприємств, титульні списки, паспорти бюджетних програм, об’єкти комунальної власності, рекламні засоби тощо.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Хотіли замести сліди: у Львові старшокласники роздягнули другокласницю і наказали стрибати з даху

Фотофакт: мережу вразила гігантська черга на львівську маршрутку

Щоб не плакать, я сміявсь: добірка курйозів у львівських маршрутках

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах