Фото і відео: львів’янка стала чемпіонкою світу в категорії "фітнес-бікіні"

Новина - Події - Фото і відео: львів’янка стала чемпіонкою світу в категорії "фітнес-бікіні"

Події
01 листопада 2018 15:50

Львів’янка Оксана Бригідир стала переможницею чемпіонату світу із фітнесу у категорії "фітнес-бікіні". Такий титул вона завойовує вже вдруге, пише zaxid.net.

Вперше красуня отримала чемпіонський титул у 2015 році. Два наступні роки львів’янка фінішувала зі "сріблом". Тож тепер завоювати медаль найвищого ґатунку було для Оксани принциповою метою. І спортсменці це вдалося. Її визнали найкращою у зростовій категорії до 169 сантиметрів. Збірній України теж не було рівних у загальнокомандному заліку.

Фото і відео: львів’янка стала чемпіонкою світу в категорії "фітнес-бікіні" фото

"Котилися сльози. Їх неможливо було стримати, по гриму все розмазувалося", - розповіла Оксана Бригідир.

Додамо, що Оксана також є володаркою двох престижних нагород "Arnold Classic Europe".

Після чемпіонату світу львівська атлетка переходить із аматорів у Elite Pro. Конкуренція значно збільшиться, адже там немає зростових категорій. На перемогу усі претендують в загальній групі.