Через смерть дитини: Порошенко позбавив стипендії головлікаря райлікарні на Львівщині

Петро Порошенко позбавив стипендії головлікаря Жидачівської райлікарні Богдана Бойчука.

Петро Порошенко позбавив стипендії головлікаря Жидачівської райлікарні Богдана Бойчука.

Події
06 листопада 2018 16:32

Президент України Петро Порошенко позбавив державної стипендії головного лікаря Жидачівської райлікарні Богдана Бойчука через смерть 12-річної дитини у зв'язку з неправильним діагнозом. Про це йдеться в указі Президента №356 від 6 листопада.

Порошенко призначив Бойчуку стипендію як видатному діячу охорони здоров'я 29 грудня 2017 року. Стипендія є дворічною і становить 1,5 прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб (2 153 гривні станом на 6 листопада).

За повідомленнями ЗМІ, кандидатуру Бойчука для призначення стипендії запропонував Міністерству охорони здоров'я у вересні 2017 року профільний департамент Львівської обласної державної адміністрації, а міністерство внесло її Порошенку в листопаді 2017. У цей час стосовно головлікаря і персоналу лікарні проводилося розслідування, оскільки 27 червня 2017 через несвоєчасне діагностування захворювання там загинув 12-річний Роман Кулак.

У грудні експертні комісії департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації та міністерства визнали провину лікарів у загибелі хлопчика, після чого МОЗ вирішило відкликати держстипендію Бойчука. Кабмін запропонував позбавити львівського лікаря стипендії.

Цим же указом Порошенко призначив дворічну стипендію Ігорю Дзюбанському - завкафедри хірургії інституту післядипломної освіти Тернопільського державного університету ім. Горбачевського Міністерства охорони здоров'я.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Чорний список: де львів'яни інфікуються гепатитом

Нікому вколоти: у Львові батько п'ять годин їздив лікарнями з сином, що стікав кров’ю

І джгут накладе, і клізму поставить: обрано найкращу медсестру України 2018

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Підписуйтеся на нас в Іnstagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах