Пишайся: львівські університети потрапили до ТОП-5 вишів України

Новина - Події - Пишайся: львівські університети потрапили до ТОП-5 вишів України

Новина - Події - Пишайся: львівські університети потрапили до ТОП-5 вишів України

Події
07 грудня 2018 16:18

Львівські університети потрапили у ТОП-5 рейтингів закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких у 2018 році зараховали до вишів за бюджетною і контрактною формами навчання. Обидва рейтинги склав портал Освіта.ua.

Серед львівських вступників на бюджет найвищий середній бал ЗНО мали абітурієнти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – 185,08 балів. Виш опинився на третій сходинці рейтингу, поступившись лише Національному університету "Києво-Могилянська академія" (186,57 балів) та Національному фармацевтичному університету (185,81 балів). 

Львівський національний університет імені Івана Франка опинився на 21 сходинці рейтингу з результатом 176,17 балів, а Львівська політехніка – на 42 (169,45).

В аналогічному рейтингу університетів, де враховувався середній бал ЗНО вступників на контрактну форму навчання, на першій сходинці опинився Український католицький університет, абітурієнти якого мали середній бал 182,68. На другій сходинці – Національний університет "Києво-Могилянська академія" (171,23), на третьому місці – Українська медична стоматологічна академія (170,32).

Львівський медуніверситет посів шосту сходинку з результатом 160,25 балів, Львівська академія мистецтв – 12 (158,1), Львівський національний університет імені Івана Франка – на 17 (155,62), а Львівська політехніка – на 27 (151,54).

Додамо, що у рейтингу використані дані 2018 року, що отримані з Єдиної державної бази з питань освіти за договором з ДП "Інфоресурс". До рейтингу не включали вищі військові навчальні заклади (вищі навчальні заклади із специфічними умовами навчання) та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів через відсутність відповідних даних у Єдиній державній базі з питань освіти.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Даремно протирав штани: рейтинг найгірших шкіл Львова

Тут навчаються вундеркінди: рейтинг найкращих шкіл Львова

Хмільний рейтинг: львівський заклад потрапив у топ-10 найкращих пивоварень Європи

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Підписуйтеся на нас в Іnstagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах