Запалюй бенгальські вогні: у Львові штрафуватимуть за феєрверки та салюти

У Львові штрафуватимуть за феєрверки та салюти

У Львові штрафуватимуть за феєрверки та салюти

Події
27 грудня 2018 11:55

За використання піротехнічних засобів у Львові накладатимуть штрафи. Зокрема, штрафуватимуть і за зберігання, перевезення та торгівлю піротехнікою. Про це VG Львів повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Штраф сягатиме від тридцяти п’яти до шістдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.

Мешканців та гостей міста наполегливо просять не використовувати салюти, феєрверки та піротехнічні вироби під час святкувань, адже саме у цей період, також, стається найбільша кількість пожеж і травм, опіків від піротехніки.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради вкотре наголошує про необхідність дотримання тиші у святкові дні — у Львові діє ухвала від 17 грудня 2015 року №23 "Про заборону використання та реалізації феєрверків, салютів і піротехнічних виробів на території Львова".

Мерія звертається до усіх мешканців та гостей міста не використовувати піротехніку, до суб’єктів підприємницької діяльності усіх форм власності — не реалізовувати феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки зі світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв, а керівникам закладів ресторанного господарства — під час проведення святкових заходів не допускати на території підпорядкованих об’єктів проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних виробів.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Оце так сюрприз: якою буде погода у Львові в новорічну ніч

Дев’ять унікальних фото: якими були новорічні ялинки у Львові в різні роки

Майже без іграшок: у центрі Львові засвітили нетрадиційну ялинку

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Підписуйтеся на нас в Іnstagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах