Не даремно протирали штани: львівський ліцей втретє став найкращим в Україні

Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ імені Франка став найкращим в Україні. Фото умовне.

Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ імені Франка став найкращим в Україні. Фото умовне.

Події
21 серпня 2019 10:19

Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському Національному університеті імені Франка втретє поспіль став найкращим у країні. Такі результати щорічного рейтингу найкращих загальноосвітніх шкіл України за підсумками проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

"На другу сходинку у 2019 році піднявся столичний ліцей "Інтелект", який посунув на третє місце київський Природничо-науковий ліцей №145.Технічний ліцей НТУУ "Київський політехнічний інститут" посів четверте місце у рейтингу. На п’ятій сходинці розташувався Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті ім. Гончара", повідомили на сайті Освіта.ua.

Загалом, до першої десятки рейтингу потрапили шість навчальних закладів з Києва, і по одному навчальному закладу з Дніпра, Львова, Харкова та Івано-Франківська.

Окрім основного рейтингу шкіл України також опубліковані рейтинг шкіл всіх обласних центрів та областей України. Його лідером за результатами ЗНО серед областей стала Київська область, посунувши з першого місця на друге Львівську область. Третє місце, посіла Черкаська область (друге місце у 2018 році).

Нагадаємо, визначено дев’ять найкращих шкіл Львова зі знання англійської.

VG Львів  проаналізував всі документи та склав перелік шкіл міста 2018 року, діти яких показали найкращі результати з трьох обов'язкових для вступників предметів: українська мова і література, історія України та математика. Рейтинг найгірших шкіл Львова 2018 року можна переглянути за посиланням.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Читайте всі новини у нашому каналі Телеграм, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах