Наведуть нарешті лад: діти проживуть день за графіком львівського мера або міського чиновника

20 листопада маленькі львів'яни зможуть провести день за графіком мера або котрогось із чиновників.

20 листопада маленькі львів'яни зможуть провести день за графіком мера або котрогось із чиновників.

Події
19 листопада 2019 16:10

Завтра, 20 листопада, маленькі львів'яни зможуть провести день за графіком міського голови чи його заступників, взяти участь у виїздах на локації по районах Львова і навіть провести робочі наради. Як повідомли VG Львів у пресслужбі Львівської міськради, до 30-ліття від дня прийняття Конвенції ООН про права дитини, у Львові відбудеться нетрадиційний захід "Великий день маленьких громадян".

"Це вперше в історії нашого міста влада Львова перейде в руки дітей. Із міським головою, його заступниками й керівниками департаментів увесь день працюватимуть юні львів’яни, яких відбирали через конкурс. Зі мною, скажімо, будуть 2 дітей — хлопець та дівчина, і ми разом із ними проживемо повноцінний робочий день", — розповів заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко. 

Так, упродовж дня на дітей чекають зустріч із мером, обговорення важливих питань щодо життя міста, виїзди з посадовими особами в цікаві місця Львова, а також — круглі столи, робочі зустрічі з послами, бізнес-партнерами й мешканцями. А вже ввечері на всіх охочих чекає захід "Історія успіху" незвичайного формату, на якому діти ділитимуться з дорослими своїми досягненнями.

Діти проживуть день за графіком львівського мера або чиновника. Фото Львівська міськрада.

Діти проживуть день за графіком львівського мера або чиновника. Фото Львівська міськрада.

"Це прекрасна можливість дізнатися багато цікавого, здобути новий досвід і прожити один день життям посадовців. Цей день присвячений дітям і їхній думці, які можуть кардинально впливати на життя нашого міста", — розповідає голова Дитячої дорадчої ради Львівської міськради Вікторія Кравець. Завтра вона опановуватиме роль міського голови Львова та навіть вперше в історії міста проведе замість нього велику апаратну нараду з посадовцями. 

"Такого ще ніколи не було. Ми робимо це для того, аби показати відкритість нашого суспільства і важливість того, що права, які передбачені в Конвенції ООН, насправді реалізуються", — додав Андрій Москаленко.

За словами Вікторії Кравець, акцент при відборі учасників проєкту робили на підлітках — від 12 до 18 років, однак — є й винятки. Скажімо, наймолодшому переможцю конкурсу — лише 6, і завтра він "очолить" міське управління транспорту.

Детальнішу інформацію щодо проєкту "Великий день маленьких громадян" можна отримати на його Facebook-сторінці.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Читайте всі новини у нашому каналі Телеграм, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах