Цікава статистика: скільки живуть львів'яни і від чого помирають

Скільки живуть чоловіки Львівщини і від чого помирають

Скільки живуть чоловіки Львівщини і від чого помирають

Події
21 листопада 2019 13:58

У Львівській області проживає 1,2 мільйона чоловіків, що становить 47% від загальної кількості населення. Понад 60% з них живуть у містах.

Як повідомили у Головному управлінні статистики у Львівській області, хлопчиків зазвичай народжується більше. На 100 новонароджених дівчаток припадає 105 хлопчиків.

Серед сорокарічних мешканців області чоловіків і жінок майже порівну, втім з кожним наступним роком кількість жінок збільшується. Вже у віці 50 років на 100 жінок припадає 93, а у віці 70 років – 63 чоловіки відповідного віку.

Статисти пояснюють це тим, що чоловіки частіше помирають і живуть менше, ніж жінки. На початок 2019 року середній вік чоловіків області становив 38 років, а жінок – 42 роки. Натомість середній вік чоловіків, які померли у 2018 році, становив 66 років, жінок – 77 років. Хлопчики, народжені минулого року, з найвищою ймовірністю доживуть до 68 років, що на 10 років менше, ніж жінки.

У чоловіків ризик передчасної смерті значно вищий, ніж у жінок. Різке зростання рівня смертності у чоловіків розпочинається у віці 40–44 роки, тоді як у жінок – після 55-59 років. Найчастіше причинами смерті у чоловіків є хвороби системи кровообігу (56 випадків на 100 померлих), новоутворення (15 випадків) та зовнішні причини (9 випадків).

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Читайте всі новини у нашому каналі Телеграм, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах