Відкривай гаманець: Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Андрію Садовому

Відкривай гаманець: Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Андрію Садовому

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Андрію Садовому. Фото bbc.com.

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід міському голові Львова Андрію Садовому у вигляді застави у розмірі 1 мільйон 56 тисяч гривень. Таким чином клопотання прокурора суд задовільнив лише частково. Заставу потрібно внести впродовж 5 днів з дня прийняття рішення суду.

Садовий, коментуючи рішення суду, заявив, що подаватиме на апеляцію та добиватиметься повної відмови прокуратурі та цілковитого звільнення від застави.

"Рішення суду не цілком відповідає здоровому глузду, я ним не задоволений і подаватиму на апеляцію, адже ми очікували, що прокуратурі буде повністю відмовлено в будь-якому забезпеченні. Ця справа немає жодного сенсу. Земля є власністю громади міста Львова, і жодного збитку державі не нанесено. Навпаки: є плюс у тому, що залучений інвестор, а 52 мільйона поступило у бюджет міста і сплачуються податки", — розповів мер Львова.

Нагадаємо, що 21 листопада прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили про підозру чиновникам Львівської міськради, серед яких був і мер Андрій Садовий. Їх підозрюють у зловживаннях під час операцій із земельними ділянками для будівництва індустріального парку на 3 тисячі нових робочих місць, що розташовані на території Рясне-Руської сільської ради Львівської області. Вони нібито продали землю, яка не належить Львову, чим завдали збитків громадянам та державі на суму понад 93,5 мільйона гривень. У САП розповідали, що проситимуть заставу в розмірі 50 мільйонів гривень для Садового. Засідання щодо справи Андрія Садового і будівництва у Львові індустріального парку відбулося 27 листопада.

Додамо, що свою підтримку та готовність взяти на поруки мера Львова Андрія Садового у ситуації щодо індустріального парку задекларували колишні народні депутати України Оксана Сироїд, Олег Березюк, Олег Лаврик, Сергій Кіраль, чинний народний депутат Павло Бакунець, а також мер Києва Віталій Кличко. 

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Читайте всі новини у нашому каналі Телеграм, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram