Гадання на Андрія: як дізнатися свого судженого

Найцікавіші ворожіння на Андрія, в ніч з 12 на 13 грудня

Найцікавіші ворожіння на Андрія, в ніч з 12 на 13 грудня

Події
12 грудня 2019 12:28

Гадання в ніч з 12 на 13 грудня здавна було подією, на яку чекали всі дівчата. Вони вірили, що на Андрія зможуть дізнатися не тільки ім'я судженого, а й час свого весілля. Деякі львів'янки і досі вірять у гадання. Для того аби ворожіння було правдивим, слід помолитись святому Андрію Первозванному та попросити гідну пару, а перед святом рекомендується дотримуватися посту.

Окрім цього кажуть, що сни на Андрія віщі, тому варто постаратися запам'ятати те, що снилося в ніч на 13 грудня. Якщо і на Андрія, і на Святки сниться одна і та ж людина - це доля. Після проведення ворожінь можна розмовляти до ранку, а в мовчанні відправитися спати.

В ніч на 13 грудня молодиці сподіваються дізнатися свою долю і судженого

В ніч на 13 грудня молодиці сподіваються дізнатися свою долю і судженого


Ворожіння на Андрія з чашками


Кількість чашок має дорівнювати кількості дівчат у компанії. В не прозорі горнята необхідно покласти монети, хліб, кільце, сіль і цукор. Потім кожен учасник ворожіння повинен навмання вибрати чашку і визначити своє майбутнє. Розтлумачити його за вмістом:

  • цукор - на радість;
  • сіль - до лиха;
  • монетки - до достатку;
  • хліб означає добробут в родині;
  • кільце - швидке весілля.

Гадання на листочках паперу


У ніч з 12 на 13 грудня дівчина ховає під подушку 11 аркушів паперу з написаними чоловічими іменами на кожному, один повинен бути при цьому порожнім. Вранці потрібно дістати один з листочків, на ньому буде ім'я майбутнього чоловіка. Якщо трапилася "пустушка", майбутнє поки залишається таємницею.


Ворожіння з чаркою


Якщо на вулиці в День Андрія морозна погода, можна поворожити на дітей за допомогою чарки з водою і кільця. Ворожіння полягає в наступному: ввечері потрібно налити в чарку води, опустити в неї кільце і винести на вулицю. Перед сном перевіряєте результат: скільки утворилося горбків на замерзлій поверхні - стільки буде синів, скільки ямок - стільки дочок.

Здавна молоді дівчата гадають на Андрія

Здавна молоді дівчата гадають на Андрія


Ворожіння з туфелькою


Дівчина повинна зняти туфельку з лівої ноги і кинути за ворота. Якщо носок повернутий назад до воріт, то дівчині залишається жити вдома ще рік, а якщо в якийсь інший бік — вийде в новому році заміж.


Гадання на кілечках


Дівчина бере тарілочку й насипає туди пшеницю, опустивши в неї золоту, срібну, з коштовним каменем і просту каблучку. Потім заплющує очі та дістає одну з них. Срібна - зустріне другу половинку; золота - вийде заміж; з каменем - буде кохана; проста - і далі буде шукати коханого.


Визначення ім'я нареченого


Щоб поворожити на судженого на воді знадобиться таз з водою, горіхова шкаралупа, невеликі листочки паперу з чоловічими іменами і недогарок свічки. У шкаралупі необхідно закріпити свічку, запалити її і встановити посередині таза. По його краях розмістити папірці з іменами і чекати, до якого з них попливе "човник" зі свічкою. В результаті можна дізнатися ім'я майбутнього чоловіка.


Ворожіння з гребінцем


Найпростіший спосіб ворожіння - наворожити образ судженого уві сні. Для цього потрібно взяти гребінець і покласти його перед сном під подушку зі словами: "Суджений-ряджений, прийди і причеши мене".

Дівчата ворожать з надією дізнатися ім'я свого майбутнього чоловіка

Дівчата ворожать з надією дізнатися ім'я свого майбутнього чоловіка

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Читайте всі новини у нашому каналі Телеграм, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах