За що боролися: суд зупинив будівництво сміттєпереробного заводу у Львові

Суд зупинив будівництво сміттєпереробного заводу у Львові.

Суд зупинив будівництво сміттєпереробного заводу у Львові.

Події
30 сiчня 2020 15:34

Суд зупинив будівництво сміттєпереробного заводу у Львові. 

Як повідомили VG Львів повідомили у пресслужбі Львівської міськради, мерія подаватиме апеляцію на ухвалу суду щодо призупинення рішення про будівництво сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій

"Ми вже готуємо апеляцію на цю ухвалу. Вчора в судовому засіданні через поведінку мешканців ні представники виконкому, ні комунальному підприємстві "Зелене місто" не мали можливості висловити свою позицію. Вбачаємо у такій ситуації тиск на суд. Зупинення рішення виконкому є безпідставним", — зазначила  директорка юридичного департаменту Львівської міськради Гелена Пайонкевич.

Зазначимо, що проєкт будівництва майбутнього сміттєпереробного заводу у Львові пройшов комплексну державну будівельну експертизу, отримав позитивний експертний звіт з урахуванням технічно екологічних норм. Відповідно до проєктних рішень, передбачається будівництво механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на ділянці, площею 9,66 гектари, потужністю 250 тис. тон на рік. Загальна площа забудови становить 21902 квадратних метрів, тривалість будівництва — 24 місяці, а кількість нових робочих місць — 144 працівники. Загальна кошторисна вартість будівництва всіх стадій, включно з вартістю будівельних робіт та устаткування, — 1,167 мільярда гривень. 

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Читайте всі новини у нашому каналі Телеграм, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах