Вперше за сто років: на Західну Україну привезуть Терновий Вінок Ісуса Христа

На Західну Україну привезуть Терновий Вінок Ісуса Христа

На Західну Україну привезуть Терновий Вінок Ісуса Христа

Події
05 березня 2020 12:59

На Західну Україну привезуть унікальну реліквію, яка містить одну з колючок Тернового Вінка Ісуса Христа. Про це повідомляє Духовна велич Львова.

Її привезуть з Абатства Бенедектинців у місті Солем, що поблизу Парижа. Вона буде доступною для молитовного почитання у двох локаціях: Мала Базиліка Зарваницької Матері Божої села Зарваниця та у Архикатедральному Соборі УГКЦ Тернополя.

Вперше за сто років Свята Реліквія, яка є безмовною цінністю для всього християнського світу та зокрема французького народу, покине територію Абатства і здійснить паломництво в Україну.

Рятує від тяжких недуг: до Львова привезуть мощі святого Юди Тадея

На Західну Україну привезуть Терновий Вінок Ісуса Христа.

На Західну Україну привезуть Терновий Вінок Ісуса Христа.

Графік перебування:

26 березня – початок молитовного вшанування реліквії у Марійському духовному центрі "Зарваниця" (з 26 березня до 28 березня);

28 березня, о 15:00 – реліквію завезуть до Архикатедрального Собору міста Тернополя;

18:00 – зустріч реліквії та початок молитовного вшанування в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці за адресою: Тернопіль, вулиця Сагайдачного, 14 (з 28 березня до 03 квітня);

2 квітня, о 23:00 – завершення молитовного вшанування Реліквії.

Нагадаємо, що Терновий Вінець – одна із найбільших реліквій християнства. Це рослинний вінок з колючками, який згідно з Євангеліями, римські воїни поклали на голову Ісуса Христа під час наруги над Ним. Він тривалий час зберігався у Соборі Паризької Богоматері. Під час масштабної пожежі, яка сталася у Нотр-Дам де Парі у квітні 2019 року, Терновий Вінок став однією з небагатьох реліквій, які вдалося врятувати. 

Як стало відомо 11 березня, через високий рівень захворюваності у світі на коронавірус Терновий Вінок Ісуса Христа на Тернопільщину привезуть пізніше, ніж планувалося. 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах