У стані середньої важкості: у 21 мешканця Львівщини запідозрили коронавірус

У стані середньої важкості: у 21 мешканця Львівщини запідозрили коронавірус  фото

У стані середньої важкості: у 21 мешканця Львівщини запідозрили коронавірус фото

Події
22 березня 2020 09:29

За ніч, що минула, у Львові ще в 21 людини лікарі запідозрили коронавірус COVID-19. Це пацієнти з міста Львова, а також Дрогобицького, Стрийського і Кам’янка-Бузького районів, Тернопільської та Рівненської областей.

Про це повідомила лікар-епідеміолог обласної інфекційної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

«У період з 17:00 21 березня до 8:00 22 березня у Львівській області з підозрою на коронавірусну інфекцію з'явився ще 21 пацієнт. Загалом в області з підозрою на коронавірус є 84 людини, з яких 53 перебувають у Львівській обласній інфекційній лікарні», – розповіла Тімко.

За її словами, ще 30 мешканців Львівщини нині перебувають на самоізоляції. У одного пацієнта – позитивний результат тесту на коронавірус. Лікарі очікують результати повторного тесту.

«Стан усіх хворих – середньої важкості або близький до задовільного. Стан одної пацієнтки наближений до важкого. Вона перебуває у відділенні інтенсивної терапії», – повідомила Наталія Тімко.

Додамо, що за увесь час виписано 11 пацієнтів, у яких за результатами тестів коронавірус не підтвердився.

Нагадаємо, що станом на ранок неділі, 22 березня, в країні офіційно підтверджено 47 випадків зараження коронавірусом COVID-19, три з них – смертельні.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах