COVID-19: на Львівщині анонсували масове тестування мешканців

COVID-19: Максим Козицький анонсував масове тестування мешканців Львівщини  фото

COVID-19: Максим Козицький анонсував масове тестування мешканців Львівщини фото

Події
27 березня 2020 17:46

Львівська облдержадміністрація спільно з Львівським ІТ Кластером розпочали програму масового тестування населення на коронавірус. У першу чергу перевірятимуть людей, які повернулися з-за кордону або ж контактували з хворими на коронавірус.

Про це заявив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

«Зараз ми активно розробляємо алгоритм та правила такого тестування. Передбачаю, що перші масові тестування будуть проведені з середини наступного тижня. Провести таке тестування – справа не одного дня і на це знадобиться немало зусиль, просте, я впевнений, що ці зусилля дадуть той результат, на який ми очікуємо – збережене здоров’я і життя мільйонів українців», – повідомив Козицький.

Першими тестування пройдуть ті, хто нещодавно повернувся з-за кордону або мав контакт із підтвердженими хворими на коронавірус.

В облдержадміністрації наразі не повідомляють, яким чином вираховуватимуть людей, які повернулися з-за кордону, які саме тести їм робитимуть та чи достатньо для цього в області тест-систем. Алгоритм масового тестування обіцяють повідомити найближчим часом.

Нагадаємо, що тепер дізнатись усю актуальну інформацію про коронавірус в Україні можна на одному веб-сайті – «STOP COVID-19».

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах