ТОП-5 рекомендацій від Villa Krim, які допоможуть пережити карантин

ТОП-5 рекомендацій від Villa Krim, які допоможуть пережити карантин фото

ТОП-5 рекомендацій від Villa Krim, які допоможуть пережити карантин фото

Події
03 квiтня 2020 15:50

В одну мить Світ змінився і цей чарівний пендель від Всесвіту просто не залишає вибору, людству доводиться пристосовуватися і змінювати звичний уклад життя. Villa Krim підготувала свій гайд по проходженню випробування під назвою "карантин": 5 рекомендацій, які допоможуть зберегти нерви, роботу, гроші, відносини і вашого котика.

Врятуйте Світ, лежачи на дивані!

ТОП-5 рекомендацій від Villa Krim, які допоможуть пережити карантин фото

Повірте, безпрецедентні заходи карантину, введені в усьому Світі - це не просто запобіжний засіб, це необхідність. І як йдеться у актуальному жарті: "Нам випав шанс врятувати Світ лежачи на дивані, так давайте не облажаємося з цією місією!". Будь-який подвиг вимагає принесення жертви - доглянуті нігтики, нарощені вії, походи в спортзал, дружні посиденьки в гостях і інші приємні і, можливо, навіть необхідні ритуали, без яких, тим не менше, обійтися можна. Ну, а щоб всі ці втрати перенести було легше, дуже радимо пригубити келих-другий Villa Krim Muscat Riviera. Запевняємо, це рожеве, ароматне вино розчинить всі ваші тривоги і підсолодить гіркоту, викликану відрослими корінцями або посіченими кінчиками.

Stop panic, drink organic

ТОП-5 рекомендацій від Villa Krim, які допоможуть пережити карантин фото 1

"Для занепокоєння є більш серйозні підстави, ніж відросле коріння", - скаже хтось із читачів і буде правий. Весь Світ охоплений панікою з приводу того, що безліч бізнесів зупинилися, люди втратили роботу або бояться втратити її найближчим часом. І тут в силу вступає головне правило моєї бабусі: "Роби те, що можеш, з тим, що маєш, там, де ти є!". Перш за все, варто пам'ятати, що віддалений режим роботи - це не відпустка, а час працювати вдвічі продуктивніше, щоб ваша цінність, як співробітника, була ще помітнішою, тоді і про скорочення у вашого керівництва думок не виникне. Якщо ж робота зупинилася, чесно дайте собі відповідь на питання, чи можете ви вплинути на ситуацію, щоб вона зрушилась у позитивному напрямку? Якщо "так" - робіть це і немає проблем! Якщо "ні" - паніка точно не вихід. Значить це час для вас зробити зупинку, видихнути і переосмислити те, що відбувається. Рекомендуємо зробити це за келихом Villa Krim Chardonney. Аромати лугових трав і м'який вершковий смак прекрасно заспокоюють і розслаблюють нерви, зміцнюючи думки про те, що в кінці кінців пристосовуватися наш вид вміє краще за все - доведено тисячоліттями еволюції, а значить у нас вийде і на цей раз.

Без нової пари взуття можна жити!

ТОП-5 рекомендацій від Villa Krim, які допоможуть пережити карантин фото 2

За пару тижнів карантину моя знайома зібрала більше грошей, ніж за весь минулий рік. "По магазинам не походиш, а тому спокус в рази менше, та й витрачати гроші на необов'язкові покупки стало трохи боязливо. І ось, я опинилася в ситуації, якої зі мною рік не траплялось - до ЗП тиждень, а 70% попередньої ще зі мною", - похвалилася вона. Тепер її список товарів першої необхідності виглядає так: вівсянка, яблука, банани, сир і Villa Krim Piccolo. Виявилося, щоб її організм функціонував у звичайному режимі, цього достатньо, але ж ще місяць тому вона могла привести 1000 аргументів на користь того, що без придбання нової пари туфель або сукні - це неможливо.

Будьте поряд на відстані!

ТОП-5 рекомендацій від Villa Krim, які допоможуть пережити карантин фото 3

Дивно, що час карантину скасовує всі істини і правила, які працювали раніше. Тепер, щоб проявити турботу, краще бути НЕ поруч з близькими, принаймні фізично. І, звичайно, не йдеться про тих, з ким ви ділите житлову площу. Мова про контакти з друзями і рідними, які перебувають на відстані. Для загального благополуччя, на час карантину, цю саму відстань краще зберегти і відмовитися від походів у гості. Так, навіть якщо День народження. І навіть якщо ювілей! При цьому, використовуючи всі можливості, даровані прогресом, можна насолоджуватися товариством близьких за допомогою конференц-зв'язку в месенджері або новомодному zoom. І це прекрасний вихід побачитися, не порушуючи правил карантину і поспілкуватися за келихом ігристого Villa Krim Semi Sweet.

Врятуйте котика!

ТОП-5 рекомендацій від Villa Krim, які допоможуть пережити карантин фото 4

Один наш знайомий ветеринар сказав, що більше, ніж всі інші тварини, від карантину страждають котики. Адже, на відміну від собак, життя яких закінчується, коли господар виходить за двері, коти, в більшості своїй, все ж таки досить егоїстичні приятелі і звикли насолоджуватися своєю ізоляцією і самотністю, в якій вони перебувають більшу частину свого часу, коли ви йдете на роботу . Тому новий режим, при якому їх пестять весь час, знімають для соц.мереж, вичісують або, чого доброго, купають - їм не в кайф.
А тому, пропонуємо вам змістити увагу з пухнастиків, наприклад, на пляшку ігристого Villa Krim Rose - стрес знімає не гірше, та й в кадрі Инстаграмм виглядає відмінно!

Не будьте легковажними, дотримуйтесь заходів безпеки і будьте здорові!
Завжди ваша, Villa Krim!

ТОП-5 рекомендацій від Villa Krim, які допоможуть пережити карантин фото 5

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах