В Україні очікують суттєвого зростання кількості хворих на коронавірус

В Україні очікують суттєвого зростання кількості хворих на коронавірус  фото

В Україні очікують суттєвого зростання кількості хворих на коронавірус фото

Події
13 квiтня 2020 10:02

У Міністерстві охорони здоров’я пояснили, чому в Україні очікують суттєвого зростання кількості хворих на коронавірус. Якщо громадяни будуть дотримуватись обмежень та залишатимуться вдома, Україні вдасться стримати поширення хвороби.

Про це повідомили пресслужба МОЗ у Телеграм-каналі Міністерства.

Поки що очікується суттєве зростання кількості виявлених випадків коронавірусної хвороби. Цьому буде сприяти зміна алгоритмів тестування, оскільки відтепер в Україні тестують усіх хворих на пневмонію, всіх людей з гарячкою і всіх контактних осіб. Зараз Україна йде за сценарієм, за яким у період спалаху коронавірусної хвороби буде інфіковано не більше 2% населення.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я, Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, цей оптимістичний сценарій є можливим завдяки вжитим превентивним заходам.

«За нашими розрахунками, при 2% інфікованого населення наша система охорони здоров’я безболісно впорається з тією кількістю хворих, які будуть доправлені у відділення інтенсивної терапії. Якщо ж буде 10% і більше, то можливий колапс медичної системи, – якщо ми не розтягнемо ці 10% у часі», – сказав Віктор Ляшко.

Він додав, якщо українці  будуть дотримуватись карантинних обмежень та залишатимуться вдома, зокрема, і на Великодні свята, не підуть до церкви чи в гості, Україні вдасться суттєво стримати поширення коронавірусної хвороби.

Нагадаємо, станом на 8:00 13 квітня у Львівській області підтверджено 124 випадки інфікування коронавірусом.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах