Молись вдома: львів'ян просять не відвідувати цвинтарі до кінця карантину

Молись вдома: львів'ян просять не відвідувати кладовища до кінця карантину фото

Молись вдома: львів'ян просять не відвідувати кладовища до кінця карантину фото

Події
24 квiтня 2020 17:53

Сьогодні, 24 квітня, міська комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняла рішення про обмеження відвідування кладовищ у поминальні дні, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови дотриманням правил карантину. Львів'янам рекомендують вшанувати своїх померлих родичів після завершення карантину. 

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

«У нас мешканці, за давніми традиціями, мають практику в часі Великодня відвідувати могили своїх рідних. Але цього року ми живемо в особливий час — час поширення епідемії коронавірусу, і будь-які додаткові контакти з людьми можуть бути небезпечними. Тому міська рада, спільно з Радою церков, прийняла рішення, яким обмежила відвідування цвинтарів у час Пасхальних днів, і рекомендувала відвідувати цвинтар після карантину. Попередньо це може бути на свято Пресвятої Трійці. Тому, закликаємо львів’ян пам’ятати про це і обмежити свої походи до рідних на могили, а згадати про своїх рідних у свої домівках", — наголосив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко.

Зазначимо, що ще 10 квітня Рада Церков міста Львова надала рекомендації священнослужителям та парафіянам усіх конфесій щодо святкування Великодня. Одне з них стосувалось перенесення поминальних днів: «Відвідини священнослужителями й мирянами кладовищ є можливим після закінчення карантину».

«Цього тижня ми прийняли рішення про заборону відвідування кладовищ на час поминальних днів, а тепер вносимо доповнення до цього рішення. Йдеться про обмеження відвідування кладовищ на час карантину», — пояснила керівниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції COVID-19 у місті Львові Галина Слічна.

Нагадаємо, у Львові відбулося перше в Україні онлайн-весілля. Святковий стіл накрили лише для двох, проте 70 гостей з п'яти країн світу долучилися до весілля через інтернет.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах